Wpis z mikrobloga

Co trzeba mieć w głowie to ja nie wiem. Jeszcze nie odebrali, nie otworzyli nawet tego nowego boiska wybudowanego z budżetu obywatelskiego przy Elektroniku a już jakiś debil bądź debile zapaskudzili wszystko białą olejną. Gnidy nie ludzie. I to jeszcze z premedytacją komuś się chciało kilka puszek nowej Śnieżki kupić...

Nie chcę nic spekulować ale wygląda mi to na robotę albo kogoś niepoczytalnego albo jakiegoś społeczniaka z bloku obok któremu solą w oku stoi boisko dla młodzieży. Szkoda tylko że nie ma tam monitoringu, Orwell Orwellem, ale serio przydałby się te kamery na każdym rogu czasami.
https://radom.naszemiasto.pl/skandal-w-radomiu-wandale-zniszczyli-nowe-boisko-szkolne-w/ar/c1-8938825
#radom #polska #wandalizm ##!$%@?
MarianoaItaliano - Co trzeba mieć w głowie to ja nie wiem. Jeszcze nie odebrali, nie ...

źródło: comment_1659709651aUujAgeoC6EqKm0pz5Wtft.jpg

Pobierz
  • 10
@MarianoaItaliano: ale zobacz gdzie to boisko (bodajże z oświetleniem) zrobili. Kilka metrów od bloku. Takich inwestycji nie robi się tak blisko mieszkań, więc imho to mógł zrobić któryś z mieszkańców - bo weź sobie teraz otwórz okno.
@Klimbert: To boisko było zawsze mniej więcej w tym miejscu, było po prostu zaniedbane, więc nie rozumiem o co chodzi. Kiedyś grało się w piłkę na wylanych placykach między blokami i w sumie nikt się nie przypieprzał, a teraz jakiejś mendzie przeszkadzało, bo ma blok koło szkoły, która stoi tam od połowy lat '70.
Dodatkowo, co im bieżnia przeszkadzała? Za głośno na niej tupią?