Wpis z mikrobloga

Dziwne, nie chca ich wysadzić w powietrze i oskarżyć o to druga stronę? No kto by pomyślał.

Żołnierze Azow-Kijów złapali kilku rosyjskich jeńców wojennych. Pierwszy dowódca Azowa Andrij Biletskyi podkreślił: „Będą dobrze jeść i dobrze spać, będą leczeni przez ukraińskich lekarzy, to jest kapitał do wymiany na naszych braci” #rosja #wojna #ukraina
Pobierz zafrasowany - Dziwne, nie chca ich wysadzić w powietrze i oskarżyć o to druga stronę?...
źródło: comment_1659778542dKxQw9iRceJQmav8ZHdYVF.jpg
  • 44
Wrocil i nasz kremlowski transmiter. Multikonto spadlo z rowerka to wrociles do oryginalnego?

Dobrze wiedziec, dawno cie tu nie widzialem.

Do zobaczenia leszczu.


@Makak87: xD
@Makak87: to chyba nie to samo, bo jak oglądałem ten film to rusek darł się i płakał. Zresztą, wciąż to jego wina, że przyjechał atakować jakieś państwo, mi chodzi o sam fakt tortur
@Bounty:

to chyba nie to samo, bo jak oglądałem ten film to rusek darł się i płakał.


Link or didn't happen.

Slowo w slowo dokladnie takie same propagandowe bzdury tutaj czytalem juz dawno. Slowo w slowo.

Czekam na linka.
@Makak87: wszyscy którzy prosili o link otrzymali go na pw, nie radzę oglądać wrażliwym
I nie nazywaj mnie ruskim propagandzistą, nie znoszę rosji, kibicuje ukraińcom, co nie zmienia pewnych faktów. Ukraińcy święci nie są, wiele okropnych rzeczy zrobili ruskim jeńcom.
@Makak87: masz jakąś manię prześladowcza, nawet ci się nie chce wejść w mój profil i sprawdzic od kiedy mam konto i co piszę¯\_(ツ)_/¯
Jeżeli w filmie widzisz fotomontaż- cóż jesteś jak typowy rosjanin z pikabu, którego nic nie przekonuje, zakuty łeb
@Bounty:
montaz

Na zgrabny fotomontaz orki sa zbyt prymitywne. Filmik znany, latal juz wielokrotnie. Bardzo prymitywna zarzutka do ktorej dostosowales poziom swojego przekazu.

Na profil nie trzeba wchodzic. Wystarczy to co tutaj zaprezentowales opowiadajac jakies bzdury o placzacym jencu ktoremu ktos oko wyjmowal. Slowo w slowo to juz nie tylko tutaj czytalem odnosnie tego klipu.

#usunkonto ruski propagandzisto.
@Makak87: ja śledzę filmiki takie filmiki "gore" od poczatku konfliktu i w sumie to tortury na jeńcach to jakiś margines, nawet po stronie ruskiej rzadko się zdarzają tortury na Ukraińcach. Każda strona woli ich sobie zostawić na wymianę