Wpis z mikrobloga

Jak koles ma żabę to jakby na to nie patrzeć , musi golec być.


@muchabzz: Zależy od sytuacji. Jakby przyszedł z żabim sikorem na pogrzeb, to bym skisła pod nosem, ale obiektywnie uznała, że jednak nie wypada i raczej facet niezbyt poważny. Jak na jakąś randkę to śmieszek i może być ciekawie. Kwestia gustu, możesz preferować bardziej poważnych mężczyzn, twoje prawo i nie ma w tym nic złego.
  • Odpowiedz
Ja bym się cieszyła, bo widać, że facet śmieszek :D


@milk_outside_a_bag_of_milk: nieprawda. Kobietom podobają się mężczyźni poważni. Kobiety uważają, że mężczyzna na zdjęciu lepiej wygląda kiedy się nie uśmiecha.
Facet śmieszek to cope, takiego to można lubić "jako kolegę".
  • Odpowiedz
nieprawda. Kobietom podobają się mężczyźni poważni. Kobiety uważają, że mężczyzna na zdjęciu lepiej wygląda kiedy się nie uśmiecha.


@Tymajster: Miereczek, ale nie mów mi, co mi się podoba, a co nie, bo wiem lepiej i nie reprezentuję wszystkich kobiet świata xD Zatrzymaj wykopowe teorie dla siebie i będzie git.
  • Odpowiedz
@fredperry dlaczego festyniarska? divery to już klasyka, każda marka praktycznie zegarków kopiuje rolexa pod tym względem. Jak ktoś ceni sobie elegancję, to są modele takie jak chociażby cellini czy date just
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz:

Jak koles ma żabę to jakby na to nie patrzeć , musi golec być


Kurde, czyli gdyby przyszedl bez zegarka to by oznaczalo, ze jest jeszcze biedniejszy od tego z żabą?xD
  • Odpowiedz
@jos: nie. lepiej juz bez zegarka. ale tak jak napisalem : zegarek to jedna z niewielu meskich bizuterii. Tak jak kobieta ci sie moze podobac w czyms gustownym , tak facet moze miec ten detal bardzo dobrze dobrany
  • Odpowiedz
@Tymajster: sure, określaj każdą osobę jedną (może swoją) miarą. Ja zakochałam się w osobie, która nosi plecak z lego, mega poważny zegarek oraz koszulkę i klapki LEGO.
  • Odpowiedz
każda marka praktycznie zegarków kopiuje rolexa pod tym względem


@ThirtyDoorKey: to że każda marka chce zaoferować coś nowobogackim oligarchom z krajów trzeciego świata, nie znaczy że te modele są ładne
  • Odpowiedz