Wpis z mikrobloga

@LubiePieski: kwestia gustu. Mam zamowione 2 sportowe rolexy "dla nowobogackich oligarchow", bo za tymi modelami idzie jakas historia. Jestem facetem i po prostu lubie ciekawe historie i heritage. To samo mozna powiedziec o osobie kupujacej jakies limitowane lambo czy ferrari. Ze nowobogacki (jakby to bylo cos zlego). Jedni kupuja zegarki, inni te pienadze wydaja na alkohol i alimenty. Plus to nie jest cos do popisywania sie albo chodzenia w tym na
  • Odpowiedz
sure, określaj każdą osobę jedną (może swoją) miarą. Ja zakochałam się w osobie, która nosi plecak z lego, mega poważny zegarek oraz koszulkę i klapki LEGO.


@Pierona: No chyba logicznym jest, że mówię jak to wygląda przeciętnie. Jak powiem, że Polacy mają 177cm wzrostu to mi tu wyjedziesz z testem, że znasz kogoś kto ma 160cm?
  • Odpowiedz
zegarek to jedna z niewielu męskich biżuterii. Jak koles ma żabę to jakby na to nie patrzeć , musi golec być. No chyba że przyjdzie #!$%@? na grubo kasę. Ale wtedy by tomozna zalonze raczej niepoważny


@muchabzz: przeciez taki rolex na łapie to prawie tak jak tiszert z logiem guczi, symbol dla biedaków którzy zarobili odrobinę pieniędzy i muszą się nimi pochwalić. W życiu nie mogę potraktować kogoś takiego poważnie. xD
  • Odpowiedz
nieprawda. Kobietom podobają się mężczyźni poważni.


@Tymajster: No z tym avatarem to widać, że jesteś poważnym mężczyzną, którego nie bawią takie pospólskie rozrywki. Kojarzą mi się fora PHP by Przemo kiedy losowy Mati umiejący napisać skrypt do wyłączenia komputera za 30 sekund, który ma profil zawalony jakimiś HAKERSKIMI avatarami z motywem z Matrixa xD
  • Odpowiedz
Kobiety uważają, że mężczyzna na zdjęciu lepiej wygląda kiedy się nie uśmiecha.


@Tymajster: w której galaktyce? Nawet psychologowie mówią, że najlepiej działa zdjęcie z ładnym, szczerym uśmiechem. Mnie wręcz odstręczają poważne/gburowane/agresywne miny. Od razu w lewo.
  • Odpowiedz
@Tymajster: ot to, jak słucham takiego #!$%@? bab do niezbyt przystojnych facetów, żeby np się uśmiechali to mnie skręca xD dziwnym trafem na 95% reklamowych banerach z modelami mają oni powazne miny itd to jest ten sam typ gadania co laski mówiące że one by nie chciały chłopaka z tym potocznie mówiąc "6 pakiem". Ale jak potem pójdą na jakiś basen, plaże itd to dziwnym trafem zerkają nie na zalanych typów
  • Odpowiedz
@Tymajster: wzięli zdjęcie Jamesa Deana nie uśmiechniętego i zdjęcie jakiegoś randoma jak się uśmiecha xDDD beka z tych badaczy i beka z Ciebie. James Dean mógłby nawet robić minę świnkę, a i tak większość kobiet by powiedziała, że jest sexy xDDD
  • Odpowiedz
symbol dla biedaków którzy zarobili odrobinę pieniędzy i muszą się nimi pochwalić


@Strahl: buahahahahha.... faktycznie.. biedak ktory sie dorobil kupuje sobie zegarek za 20 000 dolcow zeby sie chwalic : D
dla biedakow symbol ze sie dorobili to moze byc tag heuer ( w sumie moim zdaniem subiektywnie ladniejszy niz rolex ale jednak nie rolex )
  • Odpowiedz
@muchabzz: Dokładnie tak - bo tylko biedak na dorobku musi sie chwalic logiem. Taki Gates nosi jakies casio za sto euro, podobnie Jobs nosil jakiegos biedaseiko. Sytuacja dokładnie jak z tiszertem z logiem Guczi. A paskudnego datejusta mozna dorwac już za 10k euro i wierz mi, są barany które to kupują tylko dlatego, że ma logo. xD
  • Odpowiedz
@Strahl: bil gates jak sie umowi z jakas duperką na suszi, to moze zalozyc cokolwiek na reke a i tak nie ma to zadnego znaqczenia. ponadto jest to raczej wyjatek od reguly. wiec ty sobie tam zyj w swoim swiecie a ja w swoim gdzie dobrze dobrany zegarek swiadczy o klasie faceta. nara
  • Odpowiedz