Wpis z mikrobloga

@Extreme996: No wlasnie dlatego jest dobry. To jest poprawna "eksploracja", typ adventure swiata. Widze przeciwnika, mniej wiecej domyslam sie ilu jest ludzi obok, widze jego armor, widze bron i oceniam jego sile. Nie zastanawiam sie czy ten mob ktory wyglada jak obszczymur ma 100 lvl czy 10 lvl xD

Stalker to gra ktora ma immersywne mechaniki ktore sprawiaja ze jest lepszym rpgiem niz te gry co mowia ze sa rpgami. Niektore
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: No w Skyrimie np. z tego, co pamiętam to można dołączyć do wojny Cesarstwa i Gromowładnych dołączenie do jednych z nich automatycznie sprawia, że musisz się pozbyć tych drugich oraz tych, którzy ich wspierają co sprawia że jeżeli nie zrobiłeś wcześniej questów które np są dostępne w Białej Grani to tracisz do nich dostęp plus wojska strony po której się opowiedziałeś teraz stacjonują w miejscach gdzie dawniej byli przeciwnicy. W
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: No w Skyrimie np. z tego, co pamiętam to można dołączyć do wojny Cesarstwa i Gromowładnych dołączenie do jednych z nich automatycznie sprawia, że musisz się pozbyć tych drugich oraz tych, którzy ich wspierają co sprawia że jeżeli nie zrobiłeś wcześniej questów które np są dostępne w Białej Grani to tracisz do nich dostęp plus wojska strony po której się opowiedziałeś teraz stacjonują w miejscach gdzie dawniej byli przeciwnicy.


@
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Możesz przynajmniej nie manipulować moimi wypowiedziami, bo powiedziałem, że STALKER i Call of Duty NIE SĄ TAKIE SAME tylko łączy je to, że są FPS-ami i to, że nie mają rozwoju postaci. Chciałeś przykładów to podałem poza tym Skyrim czy Fallouty nie oferują tylko itemów za eksploracje, bo możesz też znaleźć questy co też wspomniałem. Tak jak powiedziałem widocznie nie lubisz gier RPG i mylisz gatunki gier poza tym co
  • Odpowiedz
@Extreme996: no to nie wiem po co je porownujesz xD FPS z elementami RPG bije na glowe gry RPG i cie to boli XD

Jesli chodzi fabule to czytam ksiazki i fabula gier rpg nie moze nawet sie rownac z porzadnymi ksiazkami. Gry filmy to juz wgl tragedia. Jesli chodzi o system expa to moze one mialy sens w przypadku starych rpgow gdzie musiales zaplanowac build na poczatku (cos jak pathfinder),
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Mnie nic nie boli xD myślisz że ja mam jakiś ból dupy dlatego że ktoś się ze mną nie zgadza? Skoro wolisz FPSy z elementami RPG to twój wybór ja lubię to i to ale gadanie, że jakaś gra RPG jest zła w momencie, kiedy nie lubi się RPG jest nielogiczne to tak jakby powiedzieć że Company of Heroes jest kiepską grą i jednocześnie powiedzieć, że nie lubi się RTS-ów.
  • Odpowiedz
Skoro wolisz FPSy z elementami RPG to twój wybór


@Extreme996: Ta bardzo lubie FPSy z elementami RPG ze nie ma zadnego w moim top 3 xDDD

Przecież taki świat wtedy niczemu nie służy i tak naprawdę tylko szkodzi, bo hamuje rozgrywkę i tempo gry zamiast faktycznie coś robić przemierzając taki świat to chodzi się z jednego miejsca w drugie bo akurat tam quest prowadzi.


@Extreme996: masz uposledzone spojrzenie na powazne
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: No nie ja wole jednak w otwartym świecie znaleźć jakiegoś questa, jakąś notatkę, loot, znajdźke itd. nie walczyć na arenie, a już tym bardziej chodzić po pustej mapie każda gra z otwartym światem powinna coś zagwarantować pomiędzy robieniem questów i wypełnić świat ciekawymi rzeczami questami, czymś, co można zebrać, przeczytać czy jakimiś aktywnościami.
  • Odpowiedz
@vulcanitu: NewBlueSky Zaczął narzekać i tłumaczyć, że zdobywanie expa i rozwój postaci w grach RPG jest przestarzały i niepotrzebny, że lepszy jest pusty otwarty świat gdzie chodzi się z punktu A do punktu B w trakcie questów bo jest bardziej immersyjny niż np ten z Elder Scrolls, że STALKER ma świetny rozwój postaci, bo opiera się na samym sprzęcie, że fabuła i wybory są niepotrzebne oraz żeby nie mówić że STALKER
  • Odpowiedz
@Extreme996: w sumie ciezko powiedziec co NewBlueSky mial na mysli, bo on czesto pisze o tym ze jezyk polski czy ogolnie ludzki jest nielogiczny i woli uzywac swojego i np. w szkole na dyktandach specjalnie robil bledy bo tak mu sie chcialo.

mozliwe ze jestesmy zbyt prymitywni by zrozumiec co on pisze w tym i innych threadach, bo nie znamy jego jezyka.
  • Odpowiedz