Wpis z mikrobloga

  • 19
Ja wysiadam z rzeczywistości.. To już jest chore i bez sensu. Na przelomie 100 m mam 3 reklamy fundacji Kornice. Jaki to ma w ogóle sens wydawać tyle hajsu na naprawdę niepotrzebnie ośmieszającą wiarę katolicką kampanię. Gdzie są te dzieci? Zgubili je czy co? Na zdjęciu te dzieci są na polu ale jeśli ktoś wie co to za dziewczynki to niech da znać że wszystko u nich w porządku. Nie dowierzam. Oni dali tę kampanię do zrobienia w jakichś przytulkach i kółkach oazowych? Ktoś to sprawdzał? #fundacjakornice #religia #reklama #katolicyzm #chrzescijanstwo ##!$%@? #nieheheszki #polska #poznan #przemyslenia
Aou - Ja wysiadam z rzeczywistości.. To już jest chore i bez sensu. Na przelomie 100 ...

źródło: comment_16599025548GaQfMbz5rhtA2lcZSLSyP.jpg

Pobierz
  • 12
@Aou: ja się tylko zastanawiam, czemu ta kampania ma służyć?
Wydaje im się, że kogoś w ten sposób przekonają? To trzeba być naiwnym co najmniej XD
Chcą zamanifestować swoje poglądy? No mają do tego prawo, chociaż jest to po prostu śmieszne.
Nie wiem - serio nie wiem, co autor chciał przez to powiedzieć ¯\_(ツ)_/¯
@cookie96: jakich wyborców? Przecież to podobno "fundacja", nie partia polityczna...
Neutralna organizacja pożytku publicznego - chyba nie bawiliby się w politykę, prawda?


@Aou: Mnie bardziej śmieszy ten wskaźnik dzietności na przestrzeni lat. Głupi Kowalski widząc te obrazki pomyśli, że no rzeczywiście – teraz mało dzieci mają rodzice. Ale Kowalski nie ogarnie, że najprościej mówiąc – czasy się zmieniły, a z nimi rodzaj i jakość życia ludzi.. W latach 50’ ludzie mieli dużo potomstwa żeby mieć więcej rąk do pracy w gospodarstwie domowym. Wtedy nie robiło różnicy czy miało się 2 czy 4 dzieci.
Rk65a - @Aou: Mnie bardziej śmieszy ten wskaźnik dzietności na przestrzeni lat. Głupi...

źródło: comment_1659939703jURkzJztk31pC3lQzbpMMX.jpg

Pobierz