Wpis z mikrobloga

Hej, mam do wyrwania dwie dolne ósemki, obie zatrzymane, tak zwany trudny przypadek :) możecie polecić chirurga stomatologa w #krakow który przeprowadzi ekstrakcję tych zębów ale podczas narkozy? Znam VIP-Dent jednak z tego co mi wiadomo to nie mają usługi ekstrakcji zębów pod narkozą
#stomatologia #dentysta
  • 12
@SkrytyZolw: wskazania ze strony specjalisty brak, po prostu obawiam się normalnych wizyt u stomatologa a co dopiero takiej, plus mam duży odruch wymiotny, spore problemy miałem przy leczeniu szóstki kanałowo no i nie ułatwiałem pracy stomatologowi :) dlatego stwierdziłem, że wygodniej dla mnie i chirurga będzie pozbycie się zębów pod narkozą
@Zjedzon: Ale mówisz ogólnie? Bo ja miałem na jednej wizycie rwane obie górne ósemki w znieczuleniu miejscowym i poszło ładnie. Ale one były wyrżnięte nie zatrzymane choć od początku popsute. Później było słabo z jedzeniem. xD
@Cookiee: a próbowałeś hydroksyzyny? Może rozwiązać problem z odruchem wymiotnym i stresem. I nie będzie potrzeby robienia narkozy. To nie jest zabieg pozbawiony ryzyka.

@Zjedzon: gówno prawda, miejscowe zapewnia całkowite zniesienie czucia bólu. Skąd ty wziąłeś tą bajkę o budowie ósemki?
miejscowe #!$%@? daje przy wyrywaniu zwykłego zęba, a co dopiero takiego giganciura jak ósemka która jest praktycznie kostnym wyrostem kości poza dziąsło


@Zjedzon: miałam rwane dwie ósemki (jedna zatrzymana - dłutowanie, drugą trochę było widać), teraz problematyczną szóstkę, gdzie miałam lej jak po wybuchu bomby, Pani mi wierciła na pół i dłubała pół godziny i nie bolało nic. Wszystko przy miejscowym znieczuleniu i nic nie bolało, dopiero po, ale jakoś nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cookiee: powiem ci tak też jestem zesrany u dentysty a byłem właśnie tam w vip-dencie na wyrywaniu ósemki i mniej to czułem i krócej to trwało niż borowanie mojej siódemki xD byłem cały czas gotowy na duży ból a ten zaczął mi już dziąsło szyć i byłem zdziwiony że po sprawie xD oczywiście później jest ból jak przestanie działać znieczulenie ale chyba tylko po wyrywaniu i dzień po brałem apap. Bardziej