Wpis z mikrobloga

@CrazyxDriver: raczej bardzo trudne. Seth niedawno montował i kilka istotnych części musiał dorobić.

Ale ciekawostka jest taka, że chińczyki kombinują z elektroniczną grupą, wśród ficzerów jest m.in. możliwość stosowania z dowolną ilością rzędów, więc możesz stary napęd zostawić i tylko zmieniarką robić brrt brrrt
@ujdzie: powiem tak ten rower o którym mówię jest do Krakowa i ma po prostu jeździć się wygodnie do roboty, ale za kilka lat albo i naście jak dalej go będę miał (mam do niego sentyment) to raczej będą już takie części o wiele tańsze oraz pewnie na co drugim rowerze np. elektryczna przerzutka. Będzie można założyć
@haxx: tak oglądnąłem właśnie. Fajny pomysł. 5 lat temu poszedłem z wspomnianym rowerem do serwisu z zadaniem ,,weźcie zróbcie tak by skręcał, hamował, zmieniał przerzutki przednie tylne" Ci mi powiedzieli że ,,nie panie nie opłaca się. To trzeba kupować nowy rower" także bardzo podoba mi się podejście tego pracownika z filmiku. Mówili mi jeszcze, że ten rower już swoje przejechał. Jednak okazuje się że dalej jeździ i pojeździ jeszcze w #!$%@?.