Wpis z mikrobloga

@niochland: sam pokazujesz że jednak skuteczność ma, trzeba zrobić podkop który swoje trwa, przejście przez niego też jest utrudnione więc przedostanie się w dzień może parę osób a nie przespaceruje sobie przez granicę horda motlochu.
Zawsze można dołożyć metr muru w dół czy w górę, jednak to zwiększa koszty a nie ma takiego muru którego nie da się sforsować w odpowiednim czasie.
@niochland: Było mówione, że tak to się skończy - to spora część wykopu, hurr durr pis może do dupy, ale to akurat dobrze robi xD No i co? Ziobro zaskoczenia, kolejne #!$%@? Polaków z kolejnego miliarda można uznać za odhaczone :<

A wy dalej bądźcie naiwni i łudźcie się, że ten rząd jest w stanie zrobić chociaż jedną rzecz dobrze. Tylko złodziejstwo wychodzi im nad wyraz doskonale.
@SzejdiSlimSzejdi nie wiem czy już jest skończony, ale miały być na nim zamontowane czujniki ruchu, kamery itp. więc jak ktoś podejdzie pod płot i zacznie kopać to patrol pojedzie w tamto miejsce, nawet jak zdąży wykopać to przejdzie jeden, max kilku. Do tego dzięki kamerom będzie wiadomo jak wyglądają przez co łatwiej będzie ich złapać.
@Sonic233_: Śledzę poczynania pisu od 2005 roku - to jest partia dziadostwa i bylejakości - czego by się nie dotknęli, wszystko #!$%@?ą, przepłacą, rozkradną. A ty mi tu o jakichś czujnikach ruchu i kamerach xD

Jak ci geniusze zamontowali dudzie i w innych strategicznych instytutach związanych z obronnością i służbami, chińskie kamery wpisane na czarną listę USA xD A ty mi tu z jakimiś konkretnymi argumentami wyjeżdżasz.

Zejdź na ziemie chłopie