Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozstanie #rozowepaski #niebieskiepaski
Panie i Panowie proszę o poradę
Dziewczyna rozstała się ze mną ponad rok temu, z tego powodu że zaczeliśmy się oddalać. Zerwała całkowicie kontakt, praktycznie nie dając znaku życia, brak odpisywania, częściowe blokowania. Strasznie trudno to przeżyłem i trzyma niestety mnie to do dziś. Nie jestem w stanie o niej zapomnieć, ciągle tęsknię za nią, myślę o niej codziennie, co moglibyśmy robić gdybyśmy byli dalej razem. Próbowałem już wszystkich technik na otrząśnięcie się po rozstaniu, mało skuteczne jak dla mnie. Została jedna technika - poznać kogoś nowego (tylko, że ja nie chcę - nie jestem na to gotowy). Rozmyślając tak w wakacje pomyślałem czy by do niej nie napisać, tak po prostu po ponad roku co tam u niej słychać? Może odpisze, może nie nawet nie wyświetli ale chciałbym jakoś z nią pogadać o tym jak ona to wszystko odczuwa. Może jakoś ukorzyłoby mój ból, wiedząc co u niej i np. że już całkowicie brak szans na zejście się. Jestem w totalnej rozsypce. Co o tym myślicie, dobry pomysł czy mam sobie darować upokorzenia?
  • 35
@Wojtegs: Daj sobie spokój stary. Nawet nie próbuj pisać, bo tylko się zdołujesz, lub narobisz sobie nadziei. Ona ma już dawno ma swoje nowe życie i jeśli rozstaliście się w pokoju to conajwyżej trzyma kciuki abyś był szczęśliwy, ale jak pisałem nie drąż już tego tematu, bo absolutnie nie warto. C o robiłeś cały rok że nadal nie potrafisz zapomnieć, bo ja tego nie potrafię zrozumieć. Rok to naprawdę spory kawałek
@Wojtegs: Daruj sobie. Jakby chciała to by sama się odezwała. Zajmij się sobą, rób to co lubisz, rozwijaj się i jak będziesz gotowy to zacznij poznawać nowe dziewczyny. Stań z boku i zobacz jak wygląda Twój dzień, wyłap moment kiedy zaczynasz za nią tęsknić i zmień swoją rutynę, żeby takich momentów na myślenie było jak najmniej. Jeszcze potrzeba Ci czasu, z jakich technik korzystałeś? co zrobiłeś przez ten rok co się
@Wojtegs: Kobiety zdecydowanie bardziej na zimno (TAK !!!) podchodzą do związków i jak się jej odwidziałeś to się odwidziałeś i zdanie tylko zmieni jak sama by musiała szukać tzw. koła ratunkowego, drugiej gałęzi. Koniec kropka. Tak, one się kreują na takie ciepłe, kochliwe ale jak się dusi rozmowy to okazuje się że chłopy wspominają a kobiety bawią się w peklowanie z następnym.

Ale jest wyjątek. Możesz mówić niecałą prawdę. Nie chcąc