Wpis z mikrobloga

Pora na mnie aby się wywiązać z tegorocznego #mirkowyzwanie.
Moje zadania:
1. Zrób niestandardowe przetwory, którego smaku nie da się kupić w standardowym sklepie.
2. Odkryj nieznane miejsce na Google Maps, odnajdź je w realu, zrób fotkę i dodaj na mapy!
3. Wybierz się w trasę rolkową np. Szlakiem Orlich Gniazd i udokumentuj swój przejazd. Pokonaj dystans na miarę swoich możliwości.
Nr 3 odpadł od razu, bo nie mam rolek.
Ambicje były na zrobienie czegoś w słoiku oraz zwiedzenie nieznanego ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednak choroba, z której już prawie dwa tygodnie się leczę pokrzyżowała plany.
Tak więc ostatni dzwonek, ostatnia szansa, dzisiaj padło wycieczka samochodem w nieodkryty teren.
trudno mi było coś rozsądnego znaleźć w apce, stwierdziłem, że pojadę w stronę Doliny Bystrzycy i coś po drodze na pewno się znajdzie. Presji czasu nie było, zgarnąłem swojego psa i w drogę.
Cała podróż trwała kilka godzin, trafiłem na całkiem przyjemny stawik po drodze, który w mapach googla jest trudny do znalezienia, ale jednak. Auto było gdzie zostawić, z piesełem pół godziny na świeżym powietrzu, kilka fotek zrobionych. Na miejscu cicho i czysto, obok jest miejsce do zagrania w siatkę, jest też plac zabaw. Posiedziałem chwile na brzegu, czas na powrót.


Z plusów dzisiaj: fajnie, bo dawno nie wyszedłem nigdzie z domu, nadal jeszcze nie wyzdrowiałem do końca.
Dodatkowo na miejscu było mega dużo dzieciaków na oko 7-15 lat, chłopaki i dziewczyny, jakieś napoje z puszki, wszyscy z wędkami i jazda. Wakajki. Miły był to widok bardzo.
Z minusów: inne miałem plany na to wyzwanie, miałem to połączyć z rowerem (niedawno kupiłem, miał być test) ale nie wyszło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pies #ryby #mirkowyzwanie #wycieczka
adamczk - Pora na mnie aby się wywiązać z tegorocznego #mirkowyzwanie.
Moje zadania:...

źródło: comment_1660149172CMITlrPXmyK9EEQYKtfl9W.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz