Wpis z mikrobloga

Co myślicie o takich festiwalach jak FEST Festiwal które trwają tak długo w parku śląskim? Czy nie lepszym miejscem byłoby np. lotnisko na Muchowcu - biorąc pod uwagę to jakie zmiany musieli zrobić w parku śląskim aby to wydarzenie mogło w ogóle mieć miejsce - myślę tu o ogrodzeniach czy innych takich - że nie jest to tylko uciążliwe dla odwiedzających park w związku ze zmianą organizacji ruchu całego parku... Myślę tu m. in. o zwierzętach, nie tylko tych w ZOO ale również na wolności których park śląski jest domem, a aktualnie zostało wszystko zagrodzone, biegają zające które nie wiedzą co się dzieje, pewnie wiele z nich zdechnie, o innych choćby we wcześniej wspomnianym ZOO nie mówiąc.

#katowice #festfestival

Czy Park Śląski to dobre miejsce do organizowania kilkudniowych głośnych imprez?

  • Tak 48.5% (95)
  • Nie 51.5% (101)

Oddanych głosów: 196

  • 44
Zawsze to będzie komuś przeszkadzać.


@KrolWlosowzNosa: mi to nie przeszkadza, po prostu zapraszam do dyskusji, po drugie chciałbym poznać jakieś pozytywy takich imprez, tym bardziej w takim miejscu gdzie jest wiele według mnie lepszych lokalizacji w mieście

O nie straszne bo 4 dni w roku ktoś urządza imprezę o której w dodatku każdy wie i nie możesz iść do parku innym razem XD


@JurekWonsik: skończ zachowywać się jak debil i
@KrolWlosowzNosa

chlopaki na tym polega życie w mieście, że miasto ZYJE, są imprezy, koncerty, festiwale, biegi uliczne itp.


ale ja nie mam nic do tego, oczywiście ze imprezy czy festiwale mogą być organizowane w mieście. Jednak miasto nie tylko ma funkcję rozrywkową (imprezy/festiwale) ale i edukacyjną (jak zoo).
Jednak nie porównujmy biegu ulicznego czy wyścigu kolarskiego przy zoo do kilkudniowego, dosyć głośnego festiwalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@
@rysiwnuk: akurat zoo, to i tak totalna udręka dla zwierząt i jak jestem wielce wrażliwy na wszystko co żywe, to nie bądźmy aż takimi hipokrytami.
Festiwal w parku ma super klimat, to raz, a dwa daje chłód i cień na wypadek upału.
Są tacy dla których 6h miejski maraton to tragedia, bo nie mogą w niedzielę pojechać najkrótszą drogą po cziperki.
Nie dogodzi.
Szczerze, to jako mieszkaniec Bielska Białek, zazdroszczam imprez
@zalogowany_jako

A jak mecze są i jest turbo doping to tez źle?


ok, mecze i stadion śląski dobry argument ! ale i nie
stadion "nie rozkłada się" i nie zajmuje nagle nowych terenów, po prostu jest i tyle. Ciągle.

Co do dopingu, ciekawy argument. Fakt skoro może być 3h spotkania przy dopingu i jest przyzwolenie to hipokryzja jest mowa o głośności festiwalu.
+1

@KrolWlosowzNosa:

a dwa daje chłód i cień na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rysiwnuk: to po co ból dupska i przyklask żeby żeby jednak w śląskim nie robić imprez. Wg sam sobie zaprzeczasz. Przeczytaj swój swój pierwszy komentarz a później ten gdzie zaczyna się "ale ja nie mam nic do tego..." To masz problem z festiwalem czy nie masz? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@KrolWlosowzNosa: Tak, miasto żyje i nie mam z tym problemu. Mieszkam przy Parku i w skali roku jest tam mnóstwo imprez: mecze na stadionie, koncerty na stadionie i w samym Parku, biegi itp. itd. i nie przeszkadzają w normalnych funkcjonowaniu.

Takiego armageddonu jak podczas Festa nie ma NIGDY. Nie mieszkam w pierwszej linii przy Parku i do mieszkania nie dociera mi sama muzyka (no chyba że wyjdę na balkon i się