Wpis z mikrobloga

Ten screen idealnie pokazuje rozumowanie większości #p0lka. Zdrada? Wystarczy mocne poczucie winy, a jak się zdradzi kogoś kiedy są problemy w związku to już jest inna zdrada, usprawiedliwiona ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kobietom nie wolno ufać, większość z nich ma podobne podejście do życia.

#zdrada #seks #logikarozowychpaskow
#zwiazki
Aldehyd_Glutarowy - Ten screen idealnie pokazuje rozumowanie większości #p0lka. Zdrad...

źródło: comment_1660293823Eg3Ef4vo21RcgntuwngZWX.jpg

Pobierz
  • 38
@Neko-chan51: masz takie prawo, nie mnie oceniać czy jest to słuszne czy nie. Tylko wyobraź sobie że facet mówi ci, że zdradził cie bo ostatnio było słabo w związku, dlatego musiał przelecieć jakaś Julkę, zamiast zacząć rozmawiać o problemach w zwiazku. Analogicznie sytuacja wygląda w drugą strone. No ale chyba powinno być ok, zwyczajnie ja przeleciał, więc nie było uczucia. Żyjecie dalej razem, za tydzień powtórka :)
@SanSebastian666: Napisałam o sobie? Napisałam w przypadku, gdyby partner zdradził, a nie ja.

@lexico: Nie wiem, ja nigdy nie zdradziłam ani emocjonalnie ani fizycznie.

@Aldehyd_Glutarowy: Zgodzę się, też masz w tym trochę racji.

@namotim_: Na szczęście nie miałam takiego doświadczenia i mam nadzieję, że nigdy mnie to nie spotka. Jestem taką osobą, która przeważnie daje drugą szansę i gdybym widziała, że naprawdę chcę naprawić związek to wybaczyłabym, oczywiście