Wpis z mikrobloga

PiSowskie %#€#€ nigdy wam nie wybaczę jak dzięki waszej propagandzie na TVP zlasowaliście mózg mojej babci. Jak ja was nienawidzę i wami gardzę. Dopóki dziadek żył, to oglądała wiadomości na Polsat News, ale po jego śmierci musiała oszczędzać i ma teraz darmową telewizję, gdzie #tvpis leci prawie 24/7. Od tamtej pory babcia coraz bardziej zaczęła zamieniać się w typową zwolenniczkę PiS, mimo że zawsze była pro PSL.
Wyobraźcie sobie, że ciocia z córkami są zmartwione stanem Odry, że zatrute itd. One mieszkają rzut beretem od Odry, a kuzynka pracuje we Frankfurcie nad Odrą i codziennie mija tę rzekę. Reakcja babci? A bo Tusk, a bo Trzaskowski i Czajka. Babcia nigdy w Warszawie nie była. Na usta cisną mi się same przekleństwa. Powiedzieć, że nienawidzę PiS to za mało.

#neuropa #bekazpisu #zalesie #odra #polityka
  • 55
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@aa-aa: ale zdajesz sobie sprawę że jedna z tych stacji jest finansowana horrendalną kasą z naszych podatków i ze względów technicznych w wielu miejscach w Polsce jest to dalej jeden z niewielu wyborów jeśli chodzi o TV, a druga to prywatna stacja i mogą sobie mówić co chcą? Nawet gdyby było tak jak piszesz że to jest to samo tylko 180 stopni (nie jest, tylko debil tak stwierdzi) to mogliby tak
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Pomijając babcie, to ja mam kuzyna, który kiedyś był mi bardzo bliski, a potem przeszedł "nawrócenie" i zaczął jeździć na jakieś egzorcyzmy do Częstochowy. Teraz to jest skrzyżowanie Brauna z Dudą, a ostatnio wysyłał mi jakieś dowody na to, że lądowanie na księżycu to fake.

Game over dla chłopa - starzy znajomi z nim już nie utrzymują kontaktu bo jest zbyt męczący z tą swoją ewangelizacją.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Dlatego można narzekać na pewne aspekty internetu, ale cieszmy się z tego że w nim możemy znaleźć całe spektrum informacji, a nie być zamkniętym na jedyną, "właściwą" porcję wiedzy. Czasem człowiek zastanawia się jakie poglądy by głosił gdyby nie ten wybór i możliwość sprawdzania informacji.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: mojej babci się poprzestawiały kanały i nie ma TVP1 (o ironio losu XD). Zapytała czy jej ustawię:
- tak, ale musisz obiecać że nie będziesz oglądać Wiadomości (taki żarcik z mojej strony)
- a dlaczego ty tego tuska tak kochasz?

Nie wymawiam przy niej słowa "tusk" od ponad roku, ale ona musi o nim wspomnieć w każdej rozmowie. Kiedyś głosowała na platformę, teraz oczywiście na pis, a w międzyczasie połowa
  • Odpowiedz
@aa-aa:

na tvnie to działa dokładnie identycznie tak samo, tylko w drugą stronę, identycznie, tylko w drugą stronę o 180 stopni


Pokaż mi taki materiał o Tusku z TVNu. Czekam.
ruszka - @aa-aa: 

na tvnie to działa dokładnie identycznie tak samo, tylko w drugą ...
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: oj tak, moi zawsze byli za prawą stroną ale jeszcze kilka lat temu dało się z nimi sensownie porozmawiać i przedstawić jakieś racjonalne argumenty i byli w stanie tego wysłuchać. Po 7 latach sączenia tego gówna z tvp i dobijania tego samego w kościółku obecnie nie ma z nimi żadnej rozmowy, nic, zero. Walą słowo w słowo to co mówi im telewizja i kościół a na każdy inny argument niezgodny
  • Odpowiedz