Wpis z mikrobloga

może faktycznie #!$%@? ekosystem, gospodarkę oraz starają się przejąć całkowitą kontrole nad sądami i mediami, ale przynajmniej kobiety muszą rodzić martwe płody, bronią nas przed ideologia dżender, walczą o suwerenność z unią europejską i ścigają bluźnierców za obrazę uczuć religijnych #mimowszystkoduda
#odra #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkatoli
gardzenarodowcami - może faktycznie #!$%@? ekosystem, gospodarkę oraz starają się prz...

źródło: comment_1660374063P098ZfbjRo2whlmWiADJL0.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Alky: ja? zaśpiewam rotę i pomodlę się w podzięce za tak wspaniały patriotyczny i narodowo-kościelny rząd, który z całych sił walczy z siłami lewactwa i godnie reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej, a potem razem z rodziną przy obiedzie będziemy czytać pismo święte i wspominać majestat lecha kaczynskiego
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: No ale jest w tym trochę prawdy.

Natura sobie poradzi, odrodzi się... A o społeczeństwo trzeba dbać i dawać mu pewne drogowskazy oraz troskę... Teraz tego nie widać, ale na dłuższą metę się opłaci... "Oby Polska była Polską".
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: akurat walka o suwerenność jest tym, co przemawia do dość dużej części ich wyborców ( do mnie też, chociaż nie jestem ich wyborca) i jest czymś co odstręcza duża część ludzi od platformy.
Nie ukrywam, że utarcie nosa ludziom LGBT również. ( ͡° ͜ʖ ͡°). No, ale rozumiem, że ludzie na zachodzie wyzbyli się tych toksycznych wartości jakim jest polski patriotyzm i normalny obraz rodziny.
Gdyby
  • Odpowiedz