Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
[#ANTYNATALIZM - Z PERSPEKTYWY MŁODEGO MĘŻCZYZNY]
Wszyscy o biedzie, wojnach, kryzysie klimatycznym. Ja osobiście jestem przerażony ilością rozbitych rodzin, wychowaniu bez ojca, rozwodów. Obecny model rodziny nie sprzyja tradycyjnej rodzinie, tzn. promowane są rodziny różnej płci & deprecjonowany tradycyjny model (a mogłyby być promowane równocześnie). Co do drugiego to dzieje się to poprzez: akceptacje zdrad (patrz: kobiece media), poligamii, rozwiązłego życia. Szybka zmiana partnera dzięki #tinder. Akceptacja systemowa - zasiłki, wsparcie dla samotnie wychowujących, prawo na korzyść kobiet no i system alimentacyjny. Dzięki #hipergamia oraz #blackpill przeciętni ludzie biorą byle kogo albo dla korzyści albo kierują się prymitywnymi instynktami (wygląda dobrze ale jest badboyem) co w długiej perspektywie wyjdzie i będzie "niezgodność charakterów". Obecnie dzieci wychowują jednocześnie media i rodzice (albo tylko media bo rodzice nie mają czasu). Jak dziecko ma nie mieć problemów psychicznych gdy wychowywane jest przez 1 partnera albo jest w rozbitej rodzinie bez wzorców? Chłopak bez ojca może przejmować kobiece role i być może iść w homoseksualizm. Jeśli nie, to kobiece cechy mogą nie być atrakcyjne dla jego rówieśniczek. Dziecko wychowane w rozbitej rodzinie będzie myślało, że tak właśnie wygląda rodzina (np. kłótnia to norma, dzieci alkoholików). Nie musi być rozbita rodzina nawet, wystarczy zaniechanie w wychowaniu, brak miłości, błędy wychowawcze, brak czasu. Media nie pomagają w kryzysie tożsamości u dziecka. Zaczyna się #samotnosc, kwestionowanie swojej płci, #narkotyki, #alkoholizm. Dzieci nie będą uczyć się na błędach tylko powielać je dalej. Moim zdaniem antynatalizm to wynik systemu, zmian społecznych, rewolucji seksualnej, hipergamii, konsumcjonizmu, hedonizmu.


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f8ccce433def0ca81c780a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
[#ANTYNATALIZM - Z PERSPEKTYWY MŁOD...

źródło: comment_16604768978ptLbVxD9duqC7i2vdrHYi.jpg

Pobierz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jeśli nie, to kobiece cechy mogą nie być atrakcyjne dla jego r

Wiesz że większość ludzi, a tym bardziej zwierząt jest wychowywanych przez kobiety?
Zatem idąc tym tokiem, homoseksualizm powinien być widoczny niemal codziennie wokoło, a tak jakoś nie jest.

Kto przeważnie zajmuje się dzieckiem? kto myje dziecko? kto bawi się z dzieckiem? kto chodzi na zakupy, do lekarza, plac zabaw, parku z dzieckiem? kto karmi dziecko?
Tak się składa
Antykonserwatysta: Trochę guzik prawda. Wychowałem się w tzw "konserwatywnym domu" i to był koszmar straconej młodości. Przez matkę dewotkę byłem prawiczkiem dopóki nie poszedłem na divy przed czarodziejem, bo tak mnie pilnowała i kontrolwoała, że mimo genów nie miałem jak mieć dziewczyny. Skutek? Jestem wściekły za wykatsrowanie mnie dewockimi metodami wychowania i skutek taki, że nie znając intymności i romentycznej relacji w decydujących latach nie zamierzam mieć żony, dzieci, ni nawet