Wpis z mikrobloga

Płytki w łazience robiliście do samego sufitu czy jakoś inaczej? Moja łazienka ma 260cm wysokości i bez docinania płytki wychodzą mi na około 240cm i zastanawiam się czy docinać tą ostatnią płytkę i od góry, czy zostawić taki pasek 20cm od sufitu i zamalować farbą.
A może dać płytki tylko do 200cm a reszta farbą?

#mieszkanie #remontujzwykopem #pytanie #remont #lazienka

Do jakiej wysokości płytki w łazience?

  • Do samego sufitu 60.3% (38)
  • Zostaw pasek od sufitu 20cm 25.4% (16)
  • Płytki do wysokości 200cm 14.3% (9)

Oddanych głosów: 63

  • 15
@CalibraTeam: Ja mam 210bez docinania, nie wiem jak to zrobili ale ścianę nad ostatnią płytką mam równo z nią, żeby właśnie nie było kurzu na półeczce z płytki. W drugiej łazience podobnie. Jedną ścianę mam bez płytek. Mi się takie rozwiązanie podoba.
@CalibraTeam: W poprzednim mieszkaniu nie robiłam do końca bo mieszkanie wysokie 270cm. I wstawiona była płyta kartongips specjalna do łazienki, zabawy z tym było dużo a potem ta płyta pękała. A teraz zrobiłam do końca w nowym domu i jest lepiej. Jest koszt ale za 10 lat nie będziesz tego pamiętał.
@CalibraTeam: mialem w jednym mieszkaniu 2x120 + niepokryty pasek ~20-30cm i wg. mnie to wygladalo super. do teogo mialem rozne plytki i fajnie to sie prezentowalo. W obecnym nie mam nawet zabezpieczonej sciany w strefie mokrej xD (machajacy papiez dla niewydarzonego flippera xD)
Mi osobiscie takie zaplytkowanie wszystkeigo na 100% kojarzy sie z obiektami przemyslowymi w ktorych pracowalem.

Ale co do zasady to wydaje mi sie ze to juz powinno byc
@CalibraTeam: a, no to #!$%@?, wal łązienke w rzeźnia style. powies kilka hakow i przy oprowadzaniu mozez powiedziec ze bardzo latwo sie czysci. nikt nie bedzie narzekal