Wpis z mikrobloga

@Adrian77: Tu Ci Kolego już więcej powiedzieć nie może. Co wiedziałem, to powiedziałem. Zresztą to już interpretacja zapisów licencyjnych w konformacji z prawem unijnym. A próbowałeś o to zapytać na chacie?
@Login_login: Zapytałem na czacie jeszcze raz. Teraz inny człowiek tam stwierdził, że to jest retail, a pytałem czy na pewno. O certyfikacie autentyczności nic nie powiedział. Zapytany o legalność stwierdził, że mogę używać tego klucza legalnie.
@Login_login: Program Microsoft PID Checker zwraca:
Edition ID: [TH]X19-99481
A na karcie pod kluczem mam napisane: X19-98841
Spróbuję to zwrócić i kupić normalną wersję Retail lub OEM. Z jednej strony to wygląda na podróbkę. Z drugiej strony pomoc techniczna mówi, że legalne, ale raz że OEM, a drugi raz, że retail.
@Login_login: I trzeci raz napisałem do nich. Wychodzi na to, że sami nie wiedzą. Klucz wygląda na ogólnie prawidłowy, ale coś pomogą, jeśli będzie problem z aktywacją. No i nie są w stanie powiedzieć, czy ten certyfikat na pudełku jest oryginalny. Zabezpieczenia na karcie produktu też się nie zgadzają z tym, co podaje Microsoft na swojej stronie. Niby ma być napis Microsoft w kodzie kreskowym, a u mnie nie ma. Jest
@Adrian77: pudełko wygląda jakby było klonowane z chińskiego, ale nie mogę powiedzieć z pewnością 100% bo może Microsoft wypuszczał jakieś inne pudełka gdzieś
klucz jest też do innej wersji niż sprzedawane pudełko, a powinno się zgadzać
[TH] to nie nasz region
klucz co ostatnio sprawdzaliśmy jest OEM i to wystarczające żeby uznać klucz za nielegalny

możesz wysłać skan karty z kluczem produktu? pamiętaj żeby zamazać klucz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adrian77: ten kolor po lewej stronie naklejki też jest zielony, tylko taki jakby bardzo słaby?

nazwa Microsoft powinna być w zupełnie innym miejscu - w tych zielonych krawędziach
w lewej na niebiesko, w prawej na zielono
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adrian77: wracając do pudełka, pytałam już kiedyś czy ten pendrive z systemem ma na górnym elemencie autentyczny hologram wtopiony w USB

sprawdź czy nie da się przypadkiem nic odkleić z tej niebieskiej części