Wpis z mikrobloga

Chcą nieodpłatnie wyremontować tymczasowe lokale dla uchodźców. Przeciw jest..

... oczywiście, że Konfederacja. Fundacja chce zapewnić zakwaterowanie Ukraińcom, którzy znaleźli w Płocku schronienie przed wojną, przeprowadzając remonty oraz zapewniając również materiały budowlane. Miasto tylko udostępni 7 lokali, które wymagają prac, aby można było w nich zamieszkać.

#polska #plock #ukraina #bekazprawakow #neuropa #polityka
  • 20
@megawatt weź do domu Ukraińców. Aaaa zapomniałem wy na wynajmowanej kawalerce w 10. Oczywiście ja za Jonaszem i Ru Ru Ru rkowcami. Dla mnie taka sama obelga być od Jonasza czy od Robercika czy każdego innego politycznego świra także możesz se szczekać. Siedzisz na rencie to siedź. Ciesz się że ci to sponsoruje.
@megawatt: bo sobie chuchasz pod nos.

wygrałeś argumentacje bo nazwałeś kogoś onucą lub zwolennikiem konfederusji chociaż, napisałem ci (specjalnie z małej bo nie mam szacunku do ludzi o niskim iq), że tak nie jest - akurat gardzę wszystkimi, w tym takimi ludzmi jak ty.

a ja zgłosiłem 10 pokojów ? i co? jakoś nikt się nie zgłosił u Ciebie? aaaa pokój za mało pewnie, ale mieszkanie wyremontowane komunalne od miasta...oj to
@MglawicaKraba: @Tymajster:

tag polityka to pewnie z 99 procent waszej aktywności, jeśli ja po dwóch wpisach na tagu jestem onucą, ćpunem to ciekawe kim wy musicie być, zresztą lewicowi aktywiści często mają różne problemy via ich guru jaś kapela, także uważajcie bo was zmiotą z planszy, chyba że to wasza praca, przed robotą i po na tagu, w dni robocze do ratusza i tak się kręci.
eh, mysiałem się zniżyć