Wpis z mikrobloga

@michoopro: Szansa to jakieś 50/50. Jeśli was zgarną i będą chcieli sprawdzić wymiary w tym ich koszyku to ma wejść zgodnie z wymiarami lub płacisz, jeśli nie będą sprawdzać to wchodzisz bez dopłaty. Może zamiast walizki jakaś torba, którą łatwiej zawsze można w razie czego dopchać?
@cweliat: Tak, nie chciałem straszyć, bo wielokrotnie mi czy innym się udawało wejść bez dopłaty, nie oznacza to że zawsze tak jest i gdzieś te 5% może trafić właśnie na niego, a wtedy jak widziałem wielokrotnie nie ma przebacz i albo się płaci, albo kombinuje, żeby zmieścić, albo się nie leci, bo nie spotkałem się, żeby wtedy sami z siebie odpuszczali
@Havun: A co z małym bagażem podręcznym zawsze towarzyszył mi plecak Włóczykij mam go od 2004 roku i wygląda jak nowy: jego długość to 49 cm a szerokość 32 cm a na mały podręczny jest 40x20x25, plecak jakby co mogę trochę upchać.
Dodam, że wykupiliśmy jeszcze za 450 zł duży bagaż rejestrowany i dwa duże podręczne, więc coś tam daliśmy im zarobić. Lecimy z dwójką małych dzieci na tydzień do Chorwacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michoopro: pewnie przejdzie, ale parę razy byłem świadkiem jak przed wejściem na pokład obsługą Ryanaira chodziła z tekturowa miarką i nakładała na wybrane walizki czy plecaki. Jak się nie zmieściło to liczyli jako nadbagaż. Pareto razy widziałem jak kazali ludziom wsadzić walizkę do specjalnego metalowego koszyka, ludzie butem upychali nawet xD wiec loteria - albo się uda albo się nie uda :-D
@michoopro: Albo wejdziesz albo nie.

Plecak to wywalone jaja, to zawsze upchniesz. Walizka o 5cm większa to jak ci będą kazali włożyć ją do tego metalowego koszyka to jesteś w dupie.
  • 0
@m-k-d jednak nie ma tak lekko, musieliśmy dopłacać, tu nie chodzi o to że oni są złośliwi, mieliśmy za długi bagaż o 5 cm przez co byłby problem z zamknięciem schowka, przymierzaliśmy do tych ich form szerokości i grubość ok. Wyjątkowo zgodzili się na jedną dopłatę ok320 zl i obie walizki poszły na dół do łuku bagażowego. Mimo to na każdym etapie pytali nas czy aby to nie jest bagaż rejestrowany. Czasami