Wpis z mikrobloga

@hakunnin: To jest cyrk taki, że Cirque du Soleil, to amatorzy.
Jeszcze jakiś czas temu, jechała taka Andżela do hurtowni odzieżowej i skupowała po 50 szt. tego, co tam jej w oko wpadło (im bardzie złote, z łańcuchami albo pink&black, tym lepiej - ma być czuć bogactwo na dożynkach z kilometra) i zawijała na chatę. Faktura? Na giełdzie odzieżowej bywają takie fikoły, że taka drobnica puszczana pod stołek, to mały miki
@hakunnin: Często jak się włącza te lajvy to one się żalą, że "Kochane, przepraszamy, ale coś nas wywaliło". To coś to albo rozładowany telefon, bo panie nie wiedzą, że na baterii ze streamingiem video bateria leci szybciej niż przy przeglądaniu aliexpressu, albo w tle puszczają piosenki, które algorytm wyłapuje i robi bana za prawa autorskie. No to cyk, nadają z innego profilu i żebrzą "Kochane, udostępniajcie!!!" W większości - patologia, choć
@staryhaliny: ahh ja mam taką gwiazdę, co uwielbiam podglądać xD jej chłop to jakiś patus co co jakiś czas się odpala gdzieś w tle i wyzywa te babeczki co kupują i pytają o paragony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Handluje tylko i wyłącznie podróbkami, od jakiś kosmetyków po akcesoria. Sama wygląda tak komicznie, że bawi mnie nieziemsko każdy jednen jej live, dzisiaj widzę że nic nie ma zapisane
Pobierz Nutellowa - @staryhaliny: ahh ja mam taką gwiazdę, co uwielbiam podglądać xD jej chło...
źródło: comment_1660657772Xi1wOa6BNhFJr79dTyDX3h.jpg
one w 99% na tych filmikach wyglądają jakby ktoś przesadził z suwakami przy tworzeniu postaci


@hakunnin: Ta co wrzuciłeś wygląda na niezłe pato, pewnie tworzenie postaci odbywało się w trakcie niezłej imprezy na melinie z udziałem kilku suwaków na raz.