Wpis z mikrobloga

Nawet sobie sprawy nie zdajecie jak one te klientki w h robią,zwrotów nie ma bo mam taki regulamin a paragon to proszę sobie odebrać w Biedronce bo ja mam w regulaminie że nie mam ich
Co ci to przeszkadza? Masz ból dupy, że jakieś kobiety robią interes na live na facebooku? Przecież jak nie polubisz profilu takiego sklepu to ci się to nie wyświetli.


@casual: Wyświetli, bo reklamują się na fb w zależności od lokalizacji, nie polubień
@casual: Właśnie rzecz w tym że się wyświetli, grażynki mamione DARMOWO DOSTAWO szerują tym gównem gdzie się tylko da. Często cierpią na tym grupki lokalne, typu "Mieszkańcy Gminy X" gdzie rzadko kiedy chce się komuś moderować. Jeśli widzisz na takiej grupce "puste" udostępnienie wrzucone przez babę to na 99% to też jest to, tylko że transmisja spadła z rowerka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brednyk: bez live transmisji sprzedażowych. Ale w argumentacji tej decyzji mówili, że idą w stronę krótkich form.
Jak dodasz do trgo, że zapowiedzieli, że będzie pojawiać się więcej treści nie z kont, które obserwujemy, a z kont dobranych przez algorytm to już się składa xd