Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ale wczoraj miałem dziwną akcje. Poszedłem z laską do kina i przed seansem zapytała mnie o jakąś typiare przed nami "uważasz, że ona jest chudsza ode mnie?" a że to był taki szkielet że rurki na niej wisiały to jej powiedziałem, że chudsza. Czaicie że ona potem siedziała przez połowę filmu i ryczała bo powiedziałem, że jakaś chuda laska jest chuda? XD abstrakcja jakaś
#logikarozowychpaskow
  • 69
@Hxyys: Wierz mi, że nie warto, tam nie tylko zaburzenia odżywiania są ale też jakieś borderline czy inne psychozy. Raz mi coś wypadło i odmówiłem spotkanie to #!$%@?ła nadgarstkiem o coś i wysyłała mi posiniaczone zdjęcia bo tak ją upokorzyłem i "wystawiłem"


@krystian-stepaniak: jeżeli to nie jakaś zarzutka to nie rozumiem dlaczego nie #!$%@?łeś jej po tej akcji. Bardziej czerwonej flagi nie widziałem
@krystian-stepaniak: #!$%@?, ale wczoraj miałem dziwną akcje. Poszedłem z chłopakiem do kina i przed seansem zapytał mnie o jakiegoś typa przed nami "uważasz, że on ma mniejsze zakola ode mnie?" a że to był taki oskarek że linię włosów to miał kwadratową to mu powiedziałem, że mniejsze. Czaicie że on potem siedział przez połowę filmu i ryczał bo powiedziałem, że jakiś oskarek nie ma zakoli? XD abstrakcja jakaś ( ͡°