Wpis z mikrobloga

W dzisiejszych czasach jedyną rolą ojca jest zarobić kasę i nie ma prawa wtrącać się w wychowanie dzieci czy prowadzenie domu
Polaczki z kukolandu opanowały to do perfekcji, przynoszą w zębach kasę a potem proszą się całymi dniami o parę groszy na piwo czy jakąś przekąskę, ba często w krzakach by żonka ich nie przyuważyła na jedynej przyjemności jaka im w życiu pozostała bo będzie im drzeć mordę nad uchem przez cały tydzień

A to co się dzieje w sądach rodzinnych z alimentami to woła o pomstę do nieba
głośno się mówi, że istnieją faceci którzy nie płacą, pomija się fakt, że często nie płacą bo była żona uniemożliwia im widzenia z dziećmi w godnych warunkach( widzenie łaskawie raz na miesiąc przez godzinę i to jeszcze w obecności matki)
Ale przypadki gdzie ojciec płaci nawet więcej niż musi ale nie widzi dziecka od 3 lat są przemilczane i zbywane
W tym czasie często była żona manipuluje dzieckiem wmawiając mu ,,TATA JUŻ CIĘ NIE KOCHA"
czyli ojciec zostaje sprowadzony do roli bankomatu który ma płacić ale nie ma prawa widzieć dziecka.
Nie jeden w takim przypadku woli się wyhuśtać

#p0lka #zwiazki #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn
harold97 - W dzisiejszych czasach jedyną rolą ojca jest zarobić kasę i nie ma prawa w...

źródło: comment_1660808284tfKziKR5QwM9bvQlhh1gBF.jpg

Pobierz
  • 10
@Captcha--: Zachowujesz się tak jakby każdy był stworzony do wyższej formy spędzania czasu
tylko, że jedni mogą napić się w domu z kufelka a inni muszą kryć się i lać z gwinta na hejnał
A w tym czasie żona robi paznokcie i ogląda seriale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Captcha--: Zachowujesz się tak jakby każdy był stworzony do wyższej formy spędzania czasu

tylko, że jedni mogą napić się w domu z kufelka a inni muszą kryć się i lać z gwinta na hejnał

A w tym czasie żona robi paznokcie i ogląda seriale

@harold97: alkoholizm to jednak straszna choroba, zamiast pić można iść zagrać piłkę, basen,rower, i to wszystko nawet z dziećmi! majsterkować, zagrać w coś na kompie... picie
@harold97:

Wystarczy sobie nie brać żony patologicznej i #!$%@?ętej, a znam sytuacje gdzie facet ewidentnie miał do czynienia ze zwykłą #!$%@?ą a i tak do niej wracał i jej wybaczał. Sami są sobie winni, zamiast kopnąć w dupę taka dzidę.

To taka sama mentalność jak u bab lecących na łobuzów. Faceci kochają łobuziary, taka jest prawda.

Często dobre poczciwe żony są bite i poniewierane czy zdradzane a #!$%@? wszystko wolno xD
@harold97: Odnoszę wrażenie, że jestem z pokolenia, gdzie ojcowie pozbawieni wkładu w wychowanie dzieci traktują to jak wybawienie, bo i tak niezbyt obchodzi ich ta kwestia. Nie mówię o jakiejś alienacji rodzicielskiej, ale o standardowej polskiej rodzinie z lat 90./początku XX wieku, gdzie stary o swoich dzieciach nie wie praktycznie nic.

I nie, nie jest to tylko moje doświadczenie, bo miałem w dzieciństwie wielu bliskich znajomych i wiem jak to wyglądało
@harold97:

przynoszą w zębach kasę a potem proszą się całymi dniami o parę groszy na piwo czy jakąś przekąskę, ba często w >krzakach by żonka ich nie przyuważyła


Aż przypomniał mi się ten debil, co tak z dwa tygodnie temu pisał na mirko, że jego pasierbica nie chciała, żeby ten naprawił jej popsutą elektrykę w pokoju i się pokłócił z nią oraz jej matką, a po wszystkim poszedł na parking do