Wpis z mikrobloga

Są tu jakieś #niebieskiepaski które wiedzą jak dbać o skórę po 30stce? Nie znalazłem w życiu nikogo kto by się mną zaopiekował jako lekarz na dłużej. Nie wiem, czy ktoś z was znalazł i faktycznie cyklicznie dba i zaczął w tym pływać? Przygody z dermatologami a miałem ich pół życia można podsumować "ręce opadają" i chodzę zaniedbany. W sumie chętnie bym chciał robić wszystko co możliwe od dekady ale nikt mi nie powiedział jak. Trochę źle będę znosił starzenie się, więc chciałbym jednak sobie pomóc. Na pewno pomoże praca zdalna więc relatywnie mało słońca. Na pewno pomogły dwie tury izoteku bo policzki są czyste. Przez łysienie od czasu jego początku na czole był lotojok. Przy lekach immunosupresyjnych na łuszczycę czoło znowu było czyste. Teraz po odstawieniu jest tam mega kasza. Policzki dalej czyste. Zawsze moja skóra była zaczerwieniona od gimnazjum. Zawsze były miejsca na twarzy które nigdy nie były zaczerwienie co pokazuje zdrowe jej fragmenty. Nikt mi tego nie naprawił. Zazwyczaj popsuł albo oszukał na pieniądze. To takie fragmenty gdzie widać że skóra jest niezmieniona, czysta, biała. Skóra pod brodą czysciutka biała, gdzie wystarczy że ponosiłbym trochę ogoloną i zaraz by była #!$%@?. Dodatkowy problem to zmarszki na czole jak u nowej Emmy Watson i cienie pod oczami, zapadnięty look itp. Ogólnie jeśli macie predyspozycje mi coś doradzić to bardzo proszę.thx
#medycynaestetyczna #uroda #looksmaxing #wykop30plus #dermatologia #kosmetologia
  • 16
  • Odpowiedz
@imyodda: czegoś więcej, profesjonalnej opieki, zabiegów, przede wszystkim prowadzenia w tym temacie i przeprowadzenia mnie przez know-how co do efektu bo to się liczy, tylko i wyłącznie. Efekt to skóra wszędzie tak jak w tych miejscach gdzie jest zdrowa i młodszy wygląd niż mam lat za dekadę. Jak myślę o takim kimś kto ma to know-how to przychodzi mi na myśl ten cały Ibisz ale jego z jasnych względów nie zapytam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@interpenetrate: Może wizyta u kosmetologa? Konsultacja jaka masz skórę, jakie są jej potrzeby, jakie efekty chcesz uzyskać i dobranie pod to zabiegów i pielęgnacji. Czy to jest to czego szukasz?
  • Odpowiedz
@interpenetrate: jestem kosmetologiem i mogę ci zrobić plan pielęgnacji za free, jakbyś chciał to napisz na pv, bo muszę się więcej rzeczy dowiedzieć i najlepiej zdjęcie skory ()
  • Odpowiedz
@chrupek18: może być nawet za jakiś hajs, dzięki wielkie odezwę się wieczorem :D to byłaby spora pomoc, serio. Czy również jako kobieta i kosmetolog ogarniasz te wszystkie rodzaje zabiegów które mogły by mi może pomóc na dłuższą metę czy same kosmetyki? Jak Ci opiszę jakie przeboje miałem to nie uwierzysz
  • Odpowiedz