Wpis z mikrobloga

Nie ma w Polsce gazety, o tak szerokim zasięgu, które latami ocieplała wizerunek Rosji Putina a każdego, kto miał czelność, myśleć inaczej, otwarcie atakowała.
Teraz temat wojny, nieco ‚zelżał’ i już można przeczytać, o tym dlaczego NS2, powinien jednak zostać uruchomiony a Donbas, oddany Ruskim.
Tutaj kolejny dobrze zapowiadający się artykuł z walecznym ruskim soldatem.
Dziwne, że na to wykop jest ślepy, za to podnieca się jakimiś internowani wypierdkami jak Panasiuk spod tagu #bekazprawakow
#ukraina #4konserwy #ruskapropaganda #wyborcza
huncwot_ - Nie ma w Polsce gazety, o tak szerokim zasięgu, które latami ocieplała wiz...

źródło: comment_1660834478gx4UNv8PpAflO6NhAT1I8R.jpg

Pobierz
  • 15
I nigdzie nie pisałem czegoś o pochwalaniu wojny. Taka to gadka z takimi jak ty, że trzeba co chwila wyjaśniać, co się napisało.

@huncwot_: Nie masz dostępu do artykułu, więc założyłeś sobie, że w ten dobrze zapowiadający się artykuł (jak sam napisałeś) pewnie ma jakieś prorosyjski treści. Napisałem ci, że jednak nie ma to się głupio tłumaczysz. Skoro teraz twierdzisz, że artykuł jednak nie pochwala wojny, to z czym masz problem?
dlatego już w samym nagłówku można przeczytać o tym że ruski żołnierz nie chce zabijać ale tak każe mu patriotyczny obowiązek


@huncwot_: jak powiedzieć, że jesteś upośledzony, nie mówiąc, że jesteś upośledzony xD

Człowieku, przecież ten nagłówek opisuje wojnę z perspektywy ruskiego żołnierza. Tylko tyle. Tam nie ma osobistego zdania autora, redaktora naczelnego albo Michnika... Wstyd, że ktoś musi ci to tłumaczyć, ale jeszcze gorsze, że i tak będziesz szedł w
@danob99: @czlowiekbutelka: Wyjaśniam, że pisząc o "niewielkiej liczbie" miałem na myśli niewielką liczbę odbiorców. Linkować nie będę, ponieważ nawet redakcje, które uważam za niezależne (od polityków) i tak są nastawione politycznie. Druga sprawa jest taka, że niezależność niestety nie sprawia z automatu, że dana redakcja jest obiektywna i profesjonalna, więc tym bardziej nie będę linkował. Trzecia sprawa jest taka, że w ogóle za najbardziej niezależne i jednocześnie obiektywne, uważam niektóre