Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jest sprawa, planowałem w październiku łapać okazje na Iphone 13 pro, lecz dzisiaj totalnie padł mi stary telefon i muszę przyśpieszyć zakup. Sprawa wygląda tak, że na ten moment jedyną opcją są raty(których nigdy wcześniej nie brałem), ale problem w tym, że mam umowę zlecenie do końca sierpnia. Na biurku już leży umowa o prace na 3 lata, którą podpisuje 1 września. Tutaj mam pytanie, jak wygląda sprawa ze wzięciem rat 0% w takim ME/EURO/Allegro, sprawdza ktoś dokładnie wszystkie dane odnośnie długości umowy, w ogóle jaką mamy umowę czy też zarobki? Próbowałem złożyć wnioski o kredyt ratalny online we wszystkich tych sklepach, przez każdy bank i za każdym razem negatywny. Podejrzewam, że jakbym próbował brać na początku września to również negatywny, bo za krótki czas trwania umowy.

#raty #kredyt #sklepyinternetowe #finanse # telefon

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62feb1401f14efece9d7d82a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Czy słyszałeś już o Allegro Pay? Jeśli po zalogowaniu na swoje konto Allegro znajdziesz logo Allegro Pay na stronie głównej, na stronie przedmiotu lub w dostępnych metodach płatności – to znaczy, że możesz aktywować usługę i cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi na Twoje zakupy na Allegro.
Aktywujesz Allegro Pay, jeśli:
- masz aktywne konto zwykłe i zalogujesz się na nie
- jesteś konsumentem i wykorzystasz towary opłacone z Allegro Pay na