Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skąd u nas w narodzie takie spermiarstwo? Nie wiem, gdy widzę na ulicy fit julke w obcisłych legginsach to co najwyżej pomyśle, że obiektywnie wygląda lepiej niż większość jakie mijam na co dzień na ulicy i tyle. Przecież to dla mnie obca baba, nic mnie z nią nie łączy i tak samo ja dla niej jestem nikim. Nie ma między nami chemii, nie patrzymy na siebie zakochanym wzrokiem, nie nakręcamy się czułymi słówkami i gestami, nie znam każdego centymetru jej ciała na pamięć i nie jesteśmy dla siebie "na wyłączność". I już nawet nie mówię o pokazywaniu ciała ale sam fakt obecności kobiety sprawia jakiś niepohamowany wyrzut hormonów u niebieskich. Na żywo wystarczy, że jakaś pojawi się w towarzystwie i już samcom alfa cieszy się micha, już sypią się żarciki i każdy milutki jak baranek (nie ma nic złego w byciu miłym ale zaczyna się nadskakiwanie i popisywanie). W internecie to już jakaś paranoja. Instagram - wiadomo, wystarczą zdjęcia w bikini z wakacji i zaczyna się festiwal. Ale ludzie kochani.. na grupkach do szukania kompana do podróży jest masakra, na youtube jak pojawi się na vlogu kobieta to też zaczyna sie, jakieś zrzutki.pl przez randomowe laski które zbierają kilkanaście tysięcy za nic. W każdym social media gdzie pojawia się kobieta to zaczyna się festiwal a najgorzej jak porobi coś typowo "męskiego" typu kobieta na motocyklu albo kobieta w futbolu. Przykre jest to, że w dyskusjach w internecie jak jesteś niebieskim to są dla ciebie oschli a jak jesteś kobietą to każdy miły i chce pomóc. Apogeum tego wszystkiego to popularność kamerek, OnlyFans, sprzedaż fotek/filmików na instagram/snapchat, jakieś majtkomaty i inne pierdoły. W ogóle jakieś profile instagramowe typu boskie tyłeczki albo najpiękniejsze polki xD czemu w ogóle kobiety mają tysiące wiadomości na socjalach nawet jak nic nie pokazują?? xD

#spermiarz #spermiarzalert #spermochlip #simp #przegryw #blackpill #tinder #instagram #onlyfans #seks #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski #youtube

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ff7ecd1f14efece9d7e462
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Skąd u nas w narodzie takie spermia...

źródło: comment_1660912366Ra2cmMNWnD76vKrr1hWqeR.jpg

Pobierz
  • 10
Pamietam jak pisałem na elektrodzie lata temu w miarę sensownie i każdy mnie wyzywał. Założyłem profil różowej. Wrzuciłem nerdkę w okularkach na profilowe, jakiśt rywiany opisik i sypałem w tematach kompletnymi antynaukowymi bredniami tak absurdalnymi że aż mi wstyd

A komentarze

-Koleżanka chyba nowa. Może warto sie spotkać obgadac te pomysły
-Całkiem swieze spojrzenie. Może warto to przemyśleć
- Nie znałem. Możesz mi słońce polecic jakąś książke.
-Gdzie studiowałaś. Może tam gdzie
@AnonimoweMirkoWyznania: Odpowiedź jest bardzo prosta.
W Polsce jest przeogromny Kult Maryjny, przekraczający nawet normy katolickie, jeżeli od najmłodszych lat chłopcom jest pod progowo do umysłu wbijane że kobieta to istota wyższa, wręcz boska, to nie ma się co dziwić że w dorosłości dalej tak samo postrzegają kobiety.