Wpis z mikrobloga

Ja chyba śnię.

Oczywiście pomijam tę hipokryzję, że jakby nagrali obmacywującego się i drącego po pijaku na kolanach: Morawieckiego / Tuska / Dudę / Trzaskowskiego / wstaw kogo chcesz płci męskiej, to ten polityk zostałby dosłownie zmiażdżony przez media i jego przeciwników. Pani Premier wolno więcej, bo jest - wg większości - ładna i jest kobitką. Załamało mnie natomiast coś innego.

Setki mężczyzn na tym portalu zaplusowało komentarze, typu:

nie widzę w tym nic złego, tańczy sobie i się dobrze bawi


Trochę otworzyło mi to oczy nt. tego, dlaczego współczesne kobiety potrafią z taką łatwością zdradzać swoich - często wieloletnich - partnerów.

Kobiety i media zlasowały wam mózgi, panowie. Prędzej wam rogi wyrosną niż przyznacie głośno, to, co każdy mężczyzna czułby w środku, gdyby to jego partnerka była na miejscu Pani Premier. Obmacywana po pijaku i całowana - ku jej uciesze - po szyi.

Każdy normalny mężczyzna czułby złość i upokorzenie, a podobna sytuacja powinna zakończyć się natychmiastowym zerwaniem z taką kobietą.

Niestety, tak was wychowały, że robicie wszystko, żeby nie wyjść na insecure, zakompleksionych, a nawet „toksycznych”, mimo że jedyne toksyczne zachowanie, jest na skrinie.

Niebawem, żeby nie wyjść na nie-nowoczesnych i insecure, będziecie żyć w dobrych relacjach z drugim chłopakiem swojej partnerki / narzeczonej / żony. Poliamoria i zdrady kontrolowane są - już teraz - coraz mocniej pompowane przez reddity, krytyki polityczne, wysokie obcasy itp. Będziecie słuchać, jak drugi chłopak uprawia z waszą miłością życia seks za ścianą i wtedy napiszecie na wykopie:

nie widzę w tym nic złego, uprawia sobie seks i się dobrze bawi


Profanujecie męskość. Wstyd mi za was.

#bekazlewactwa #bekazcucka #p0lka #zwiazki #bekaztwitterowychjulek #blackpill #redpill #cuckold #pieklomezczyzn #pieklokobiet #logikarozowychpaskow
Pobierz TywinLannister - Ja chyba śnię.

Oczywiście pomijam tę hipokryzję, że jakby nagrali o...
źródło: comment_1660996747DRzP956j24OJxPOl50cKoQ.jpg
  • 200
swobodnie się dotykamy, przytulamy, siadamy sobie na kolanach, dajemy sobie buziaki. To jest całkowicie normalne i zdrowe. Tak, wiele razy moja żona coś takiego robiła w mojej obecności.


Nie trzymam żony na smyczy. Jeśli ma mnie nie zdradzić tylko dlatego, że ją kontroluję, to jest to bez sensu. Ja jej nie zdradzam, bo tak świadomie wybrałem i tak powinno to wyglądać.


@jamtojest2:
Pobierz Tywin_Lannister - > swobodnie się dotykamy, przytulamy, siadamy sobie na kolanach, da...
źródło: comment_1661005581ecNIroXu3naoYiKYP7JVOC.jpg
@Tywin_Lannister: najlepsze są wykopki które twierdzą że to akcja KGB i to Rosja ją nagrywa i publikuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Premier jest raczej rozpoznawalną osoba w swoim kraju i każdy kto widzi takie tarło na parkiecie to nagra. No ale wykopowe NPCy potrafili by bronić ją nawet gdyby kręciła śmigło 3 murzynom na raz.
Za to gdy takie zachowanie zobaczą u randomowej p0lki to rozsmarowują ją
Jeśli ma mnie nie zdradzić tylko dlatego, że ją kontroluję, to jest to bez sensu. Ja jej nie zdradzam, bo tak świadomie wybrałem i tak powinno to wyglądać.


@jamtojest2: Nie chodzi o to, że nie zdradzi, bo kontrolujesz, tylko o fakt, że normalnego faceta dotykanie jego żony przez innych mężczyzn powinno #!$%@?ć. A jak nie #!$%@? albo się z tym godzi, to jest #!$%@?, a nie facet. A jak baba ma
@jamtojest2: jestes jak typowy upośledzony boomer w temacie związków, masz laske od 20 lat, zaszło tyle zmian społecznych i w relacjach damsko-męskich, ze to co ty tam myślisz jest dawno nie aktualne, otaczasz sie innymi boomerami, ktorzy maja te same nieaktualne informacje o związkach mlodych ludzi w dzisiejszych czasach, ciesz się swoja nirvana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez sensu dyskutować