Wpis z mikrobloga

Ja chyba śnię.

Oczywiście pomijam tę hipokryzję, że jakby nagrali obmacywującego się i drącego po pijaku na kolanach: Morawieckiego / Tuska / Dudę / Trzaskowskiego / wstaw kogo chcesz płci męskiej, to ten polityk zostałby dosłownie zmiażdżony przez media i jego przeciwników. Pani Premier wolno więcej, bo jest - wg większości - ładna i jest kobitką. Załamało mnie natomiast coś innego.

Setki mężczyzn na tym portalu zaplusowało komentarze, typu:

nie widzę w tym nic złego, tańczy sobie i się dobrze bawi


Trochę otworzyło mi to oczy nt. tego, dlaczego współczesne kobiety potrafią z taką łatwością zdradzać swoich - często wieloletnich - partnerów.

Kobiety i media zlasowały wam mózgi, panowie. Prędzej wam rogi wyrosną niż przyznacie głośno, to, co każdy mężczyzna czułby w środku, gdyby to jego partnerka była na miejscu Pani Premier. Obmacywana po pijaku i całowana - ku jej uciesze - po szyi.

Każdy normalny mężczyzna czułby złość i upokorzenie, a podobna sytuacja powinna zakończyć się natychmiastowym zerwaniem z taką kobietą.

Niestety, tak was wychowały, że robicie wszystko, żeby nie wyjść na insecure, zakompleksionych, a nawet „toksycznych”, mimo że jedyne toksyczne zachowanie, jest na skrinie.

Niebawem, żeby nie wyjść na nie-nowoczesnych i insecure, będziecie żyć w dobrych relacjach z drugim chłopakiem swojej partnerki / narzeczonej / żony. Poliamoria i zdrady kontrolowane są - już teraz - coraz mocniej pompowane przez reddity, krytyki polityczne, wysokie obcasy itp. Będziecie słuchać, jak drugi chłopak uprawia z waszą miłością życia seks za ścianą i wtedy napiszecie na wykopie:

nie widzę w tym nic złego, uprawia sobie seks i się dobrze bawi


Profanujecie męskość. Wstyd mi za was.

#bekazlewactwa #bekazcucka #p0lka #zwiazki #bekaztwitterowychjulek #blackpill #redpill #cuckold #pieklomezczyzn #pieklokobiet #logikarozowychpaskow
TywinLannister - Ja chyba śnię.

Oczywiście pomijam tę hipokryzję, że jakby nagrali o...

źródło: comment_1660996747DRzP956j24OJxPOl50cKoQ.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: jak zobaczyłem komentarze tego typu, to stwierdziłem, że to koniec, społeczeństwo jest już całkowicie zaorane i nie da sie go uratować, co najwyżej można wyciągać jednostki.
  • Odpowiedz
@77023: @Tallahasee: dlatego kobiety cynicznie to wykorzystują.

Coraz większe wymagania i normalizowane, że emocjonalnie oraz fizycznie muszą być zaspokojone przez przystojniaka, a finansowo i bytowo przez beciaka po trzydziestce, który zapieprza na księżniczkę w korpo.

Te zmiany społeczne będą uchodziły za „normalne” już za kilkanaście lat. Faceci sami sobie dają wchodzić na głowę.
  • Odpowiedz
Trochę otworzyło mi to oczy nt. tego, dlaczego współczesne kobiety potrafią z taką łatwością zdradzać swoich - często wieloletnich - partnerów.


@Tywin_Lannister: Całkowicie by mnie nie zdziwiło gdyby koniec końców cała ta sytuacja doprowadziła do zaostrzenia prawa związanego z gwałtami. Tzn. wyjdzie, że ona właściwie to była molestowana i nie miała jak się bronić przed okrutnym mężczyzną.

Niestety, tak was wychowały, że robicie wszystko, żeby nie wyjść na insecure, zakompleksionych, a
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Ja gdy napisałem, że to co zrobiła było niemoralne, przy czym dodając, że i tak większość ludzi władzy tak robi (efekt siana i władzy właśnie) to zostałem nazwany prawicowcem, mimo, że z prawicą mam tyle wspólnego co z Antifą XD

Zachowala się #!$%@?, a do tego głupio bo dała się przyłapać, ale jeśli Finowie są zadowoleni z jej rządów to spoko, to jest w tej kwestii najważniejsze ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A jakby to facet-premier pił i tańczył w czasie wolnym to byłaby jakaś różnica? Co z tego, ze to kobieta była? Jakie to ma znaczenie? XD co wy pierd….ie? XD
  • Odpowiedz
Ja chyba śnię, w każdym kraju za przepieprzenie 70 mln jak Sasin, albo jeszcze więcej jak Szumowski to byłby wyrok sądu. A w Polsce nic.


@janekplaskacz: W tym kraju większe sumy były "znikane" więc te 70mln nikogo nie obchodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mi nie przeszkadza, że ktoś pije i imprezuje.


@CyfrowyD: Nie interesowałem się do końca tematem, myślałem, że to po prostu była zwykła impreza, ale jeżeli dobrze rozumiem, to Marin ma dwuznaczne zdjęcia z jakimś facetem. Babka jest mężatką, czyli mieliśmy do czynienia z zachowanie co najmniej niestosownym, a potencjalnie prowadzącym do zdrady. To powinno przeszkadzać i powinno być piętnowane.

I to bez względu na to, że mąż Marin jest cuckoldem XD
  • Odpowiedz