Wpis z mikrobloga

@Shatter: czy ja wiem, czy to bekazlewacka? Chłop z Twojego wpisu to zwykły spermiarz co mu tylko cycki w głowie, a ideologia to tylko wymówka, co by na mądrzejszego wyjść niż się jest naprawdę.
  • Odpowiedz
Wtf? Przecież na to jest paragraf, a sam ekshibicjonizm jest sklasyfikowany jako zaburzenie


@Shatter: ekshibicjonizm to nagłe pokazywanie obcej osobie genitaliów i szok oraz dezorientacja podnieca taką osobę.

Tu sobie jedzie po prostu gola baba na rowerze i nie sądzę żeby ją to podniecało, zwłaszcza przy dzisiejszych temperaturach.
  • Odpowiedz
ekshibicjonizm to nagłe pokazywanie obcej osobie genitaliów i szok oraz dezorientacja podnieca taką osobę.

Tu sobie jedzie po prostu gola baba na rowerze i nie sądzę żeby ją to podniecało, zwłaszcza przy dzisiejszych temperaturach.

@ShineLow: Zacne fikołki, mości panie.

Znaczy mogę sobie chodzić na golasa po placu zabaw na oczach dzieci, w końcu ich to w ogóle nie podnieca, ale nie mogę chodzić w płaszczu i nagle pokazywać dzieciakom siusiaka, bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Shatter: Może to tylko naturyzm a nie ekshibicjonizm?
A co do zaburzeń to tylko kwestia klasyfikacji, kiedyś chęć zmiany płci też była zaburzeniem, ale to tylko kwestia umowna jak widać. W przyszłości to wstyd przed nagością będzie zaburzeniem, a naturyzm będzie elementem krajobrazu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shatter: nagość jest naturalna. Dopóki nie napastuje innych to niech sobie jeździ, biega i tańczy nago, czemu nie.

I tak, mam świadomość, że na takich plażach nudystów większość to emeryci/i/lub/faceci, ale jestem za wolnością osobistą dla każdego.
  • Odpowiedz
@ibilon: to nie fikołki, to fakty. Taka jest definicja ekshibicjonizmu. oczywiście musiałeś użyć dzieci żeby zrobiło się bardziej emocjonalnie, to ci odpowiem że łażenie nago po placu zabaw nie jest możliwe bez chorego kontekstu ale gdy nagie ciało nie ma kontekstu seksualnego to nie sądzę aby działało gorsząco ani na dorosłych ani na dzieci.
  • Odpowiedz