Wpis z mikrobloga

Nie daje rady psychicznie w swoim kołchozpolu, brak satysfakcji z pracy, brak perspektyw na przyszłość, brak rozwoju, czterobrygadówka i ch*jowa pensja. Matka każe mi zostać w pracy pomimo że mówię iż coś tam kasy odłożyłem i rachunki mogę przez jakiś czas płacić. Chciałem się skupić na prawie jazdy, a przez ten system pracy nie mam jak bo za chwilę do pracy trzeba iść, plus przełożony traktuję mnie jak gówno i wór ziemniaków do rzucania wszędzie, a współpracownicy pomimo że mili to czują do chłopa niechęć, może wyczuwają że ma chłop robotnik konto na forum o wykopkach. Przepraszam za taki długi wywód z rana, w domu nie chcą mnie wysłuchać bo narzekam na wszystko i że kiedyś było źle a teraz dobrobyt i gdyby nie rząd to byśmy byli goli i weseli, a tu jedynie mogę się wyżalić. ¯\_()_/¯ Dziękuję za wypowiedź, idę spać bo jeszcze dziś do pracy idę.
#przegryw #januszex #kolchoz
Pobierz
źródło: comment_1661061334McRxlkWwLXEkgy9vu5AK4C.jpg
  • 14
@Robotnik_Czterobrygadowy: zwalniaj sie , nie daj sie ,,znormalizowac " albo postaw sie szefowi , zarzadaj podwyzki o polowe pensji , przedstaw sprawy jasno i klarownie . Jak mu na tobie zalezy to cie bedzie jeszcze bardziej szanowal po takiej akcji , jesli cie oleje tzn. ze cie nie potrzebuje i jesteś dla niego tylko rekami do pracy i nie warto spedzac tam ani minuty. Idz tam gdzie zie rozwijasz i czujesz
@Robotnik_Czterobrygadowy: Wytrzymałem tak prawie dwa lata i wlasnie się zwalniam bo psychika mi siadała do tego stopnia, że zacząłem nagle chorować a to na to, a to na tamto. Co wieczór musiałem coś wypić, i to nie łyka, a minimum 0,2l. Żeby uśmierzyć ból.
Obstawiałem dwa etaty w januszexie bo janusz nie chciał nikogo zatrudnić chociaż prosiłem milion razy. A potrzebowałem kasy, więc gryzłem się w wargi.
Teraz gdy pospłacałem zobowiązania
@Robotnik_Czterobrygadowy: Skoro robisz w #!$%@? robocie za #!$%@? pieniądze, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś się zwolnił. Polecam poszukać czegoś na pół etatu jak masz troche hajsu odłożonego i chce ogarnąć prawko jazdy. Nadal będziesz zarabiał, oszczędności wolniej będą znikać a będziesz miał czas na prawo jazdy,
Mi pod koniec września czyli 2 wypłaty dostanę ponetuje sobie tak do 3 miesięcy trochę odpoczne i będę szukał innej roboty ja jak nie mam dużo kasy to nawet prowadzę lepszy tryb życia bo szkoda kasy na alko i śmieciowe żarcie