Wpis z mikrobloga

Do oburzących się śmiercią córki Dugina. Ta "niewinna" kobieta występowała w rosyjskiej telewizji regularnie. Nazywała Ukrainców "nie ludźmi" jeśli się bronią. Popierała i szerzyła też poparcie dla jak najostrzejszego prowadzenia wojny. W tym egzekucji jeńców oraz bombardowania i zabijania ukraińskich cywili aby złamać morale ukraińskich żołnierzy. Była też na liście objętej sankcjami

Bardziej mi szkoda samochodu niż tej osoby. Życie byłoby lepsze gdyby propagandyści nawołujący do zabijania i nienawiści sami ginęli. Świat byłby lepszy

#ukraina #rosja #aryoconcent #wojna #donbaswar
  • 58
@Aryo Wysadzanie aut jak dla mnie nie pasuje do posowieckiego stylu - bardziej bym się spodziewał otrucia lub "samobójstwa" z ich strony.

W Donbasie i Ługańsku watażkowie też ginęli w eksplozjach, więc może tutaj należałoby by szukać tropu. I być może cios miał zostać zadany w Dugina, tylko pomylono auta.
Do oburzących się śmiercią córki Dugina. Ta "niewinna" kobieta występowała w rosyjskiej telewizji regularnie. Nazywała Ukrainców "nie ludźmi" jeśli się bronią. Popierała i szerzyła też poparcie dla jak najostrzejszego prowadzenia wojny. W tym egzekucji jeńców oraz bombardowania i zabijania ukraińskich cywili aby złamać morale ukraińskich żołnierzy. Była też na liście objętej sankcjami

Bardziej mi szkoda samochodu niż tej osoby. Życie byłoby lepsze gdyby propagandyści nawołujący do zabijania i nienawiści sami ginęli. Świat
Dużo mniej poważnych od morderstwa czy handlu ludźmi


@Fan_Morawieckiego: Dużo bardziej poważnych, bo propagatorów wojny w których giną setki ludzi dziennie. I nawołujący przy tym do czystek etnicznych, bo Dugin nie widzi miejsca dla innych narodów aż pod niemiecką granicę. A córka podała się do ojca.

Mam nadzieje, że w niedługim czasie podobna przykrość spotka Sołowiowa czy te ich karynisko z tv. Dopiero drugi zamach wymierzony w aparat putinowskiej propagandy dałby
@Aryo: TO jest po prostu podświadome kukoldztwo. Codziennie na tej wojnie giną Saszki, którzy choć często popierają wielka rassije to wynika to z biedy (zarówno umysłowej jak i ekonomicznej). Chłopaczki ledwo 17-18 lat.

Zabita została wykształcona i aktywna w machinie propagandowej córka obślizgłego typa i już im się nie podoba.

EDIT: z wykształceniem chodzi o to, że można od takich osób wymagać więcej.