Wpis z mikrobloga

Hej, mieliście doczynienia ze sklepem #komfort ? To jest #!$%@? skandal! Na stronie kupiłem listwy podłogowe na ostatnią chwile przed montażem, bo nie miałem ich gdzie trzymać tym bardziej, że na stronie drukowanymi literami na pół strony napis, że produkt dostępny od ręki i wysłany w ciągu 24h... złożyłem zamówienie i przewidywany termin dostawy 8.11.2022... dzwonie na infolinię, dostaje informacje, że braki na magazynie i nic na to nie poradzą. Na pytanie czemu na stronie jest informacja o dostępności produktu i wysyłce w ciągu 24h odpowiadają, że nie są odpowiedzialni na to co jest napisane na stronie... dzwonie na drugi dzień słyszę informacje, że dostali uszkodzony produkt i dlatego nie wysyłają... jak tak można okłamywać klienta... mieliście podobne przygody? Można coś z tym zrobić? Informacja na stronie nadal widnieje o wysłaniu produktu w ciągu 24h...
#remontujzwykopem #dom #kiciochpyta #oszukujo
  • 3
@Michi92: standard w przypadku większości artykułów budowlanych, ja tak w OBI czekałem na głupią opaskę drzwiową chyba prawie pół roku. Dlatego jak chce się mieć coś od ręki to najlepiej jechać do marketu budowlanego i brać z półki