Wpis z mikrobloga

#lewactwo na #wykop niezależnie pod która pływa banderą polityczną ma bardzo ciekawy sposób prowadzenia rozmów. Może z 1% podejmuje rozmowe na argumenty, a reszta używa 4 technik żeby cię zagłuszyć:
- stwierdza, że za dużo TVP lub TVN (w zależności czy są lewakami z PO czy PiS)
- minusują Cię na potęgę (stary numer ze społecznym dowodem słuszności)
- zgłaszają cię do moderacji (wiadomo jak to z moderacją, jak nie dostaną donosu, to dzień stracony)
- wyciągają jakiś Twój wpis, który jest zupełnie niepowiązany i doatowany na IV wiek p.n.e. (jak komuniści z Twittera)

Postanowiłem zrobić eksperyment i 3 tygodnie temu zmieniłem opis swojego profilu na "poszukiwacza prawdy o życiu pozaziemskim i zakazanej historii ludzkości". Do tego założyłem hastag #mulderatakuje (nawet mam 11 osberwujacych XD pozdrawiam), wrzuciłem "dowód", że ludzie żyli razem z dinozaurami w tym samym czasie i czekałem. W międzyczasie wrzuciłem jakieś posty o reptilianach i szarakach.

No i stało się przedwczoraj. Użytkownik @maximilianan oraz @jankes83 wytknęli mi moje "ufologiczną misję" jako argument do rozmowy, który w ogóle nie był z nią związany.

W międzyczasie @EmDeCe miął pretensje, że skrytykowałem napompowane usta Sexmasterki na cage'u na #famemma. XD Tak już mają kukoldy... Tu też rozmowa nie dotyczyła Anieli Bogusz. XD

Co ciekawe lewaki podważają istnienie kosmitów (co jest nie do końca prawidłowe, bo ich istnienie dopuszcza równanie Drake'a albo naukowy program SETI), ale jednocześnie sami wierzą, że:
- bogactwo bierze się z drukarki albo dekretu
- jest 1500 100 900 płci
- terminator z Bangladeszu pływał w lodowatej wodzie przez tydzień
- jak ktos się uczciwie dorobił majątku to jest złodziejem
- za otyłość odpowiada kapitalizm i rasizm,a nie obżarstwo
- etc.

Logiczne przecież! XD Czego #!$%@? nie rozumiesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika #eksperyment #ludzietodebile #polityka
  • 39
@jobless: Ten ostatni tag idealnie do ciebie pasuje XD

No i stało się przedwczoraj. Użytkownik @maximilianan oraz @jankes83 wytknęli mi moje "ufologiczną misję" jako argument do rozmowy, który w ogóle nie był z nią związany.


Zesrałeś się o to że w nie potrafisz korzystać z internetu XD
Dla tych którzy nie są w temacie:
https://www.wykop.pl/link/6784747/operator-tvp-nie-chce-nagrac-snietych-ryb-ze-wzgl-na-poprawnosc-polityczna/

Dodałem znalezisko w którym trzeba było wrzucić dwa filmy. Jeden był bezpośrednio w wątku na twitterze,
@jobless: super eksperyment.
Z gory zalozyles, ze wszyscy co sie z Toba nie zgadzaja to ofc "lewactwo" (xD)
Pare osob napisalo Ci cos glupiego i wyciagnales na tej podstawie tak daleko idace, błędne wnioski.

No niezle. Może zacznij od tego - pogódź się z tym, że PiS to jest prawica. Wyparcie to dość naturalny odruch. Też tak kiedys uważałem. Jak byłem debilem i glosowalem na konfe xD
Ale to było 10
- stwierdza, że za dużo TVP lub TVN (w zależności czy są lewakami z PO czy PiS)

- minusują Cię na potęgę (stary numer ze społecznym dowodem słuszności)

- zgłaszają cię do moderacji (wiadomo jak to z moderacją, jak nie dostaną donosu, to dzień stracony)

- wyciągają jakiś Twój wpis, który jest zupełnie niepowiązany i doatowany na IV wiek p.n.e. (jak komuniści z Twittera)


@jobless: Nie wiem ile miesięcy jesteś na