Wpis z mikrobloga

  • 10
@ye88 no w sumie to zabawne, założył sobie konto na YT, przystojny facet z ryja sympatyczny, #!$%@? o tematach na czasie z rzekomymi ekspertami - już nikt nie pamięta gdzie i dla kogo ten kolo pisał xd
  • Odpowiedz
  • 23
@Baudi wystarczy że jest czy był vice w Do Rzeczy, a co pisał to dla mnie bez znaczenia. Pisanie choćby instrukcji BHP dla takiej gadzinówki świadczy o człowieku, takie jest moje zdanie.
  • Odpowiedz
  • 16
@RebelSon sęk w tym, że on nie zmienił zdania, a ostatni artykuł dla do rzeczy napisał wczoraj także tak. Po prostu zręczny silent w jego działalności youtubowo twitterowej na temat tego u kogo publikuje. Ja się nie znam, nie czytam, zakładam że peanów o Kaczyńskim nie pisze tylko skupia się na historii, ale fakt jest faktem i tyle. Zwyczajny konformista za wypłatę jak 95% p0laków. Zwróciłem tylko uwagę na to, że nikt
  • Odpowiedz
Zwróciłem tylko uwagę na to, że nikt praktycznie tego faktu nie odnotowuje


@LMLOGID: Potężny doktor Piotr Napierała mówi o tym od dawna
  • Odpowiedz
@LMLOGID: Za raz świr. Napierała łatwo się denerwuje i nie umie w internety (Wolski tak samo na początku wariował na twitterze) ale gada naprawdę sensowne rzeczy i ma ogromną wiedzę
  • Odpowiedz
@Kaeltas: wolno, jeszcze jakie! Z tym, że jakby do formułki o kciukach, zarysach, legimi itd dodawał Piotr Zychowicz - redaktor/naczelny DoRzeczy to w główkach części widzów coś mogłoby błysnąć na chwilę i zrobiłby się gnój, co to za kolo skąd i za czyje pieniążki :-) Z Bartosiakiem analogiczna sytuacja.
  • Odpowiedz
@LMLOGID: Przecież jak się wpisze jego nazwisko w google, to pierwsze co wyskakuje to jego strona na wiki, gdzie jest ta informacja podana w pierwszym zdaniu.
Czemu by się miał zrobić gnój? Skąd i za czyje pieniążki ten kolo?
  • Odpowiedz
@Kaeltas: człowieku ja tu tylko zwróciłem uwagę na to, że w swoich internetowych produkcjach, przez które wybił się do szerszej świadomości nie mówi nic o tym skąd się wywodzi, dla kogo pracuje itd. Jak nie wiesz co to DoRzeczy to sam poczytaj. Dla mnie jakakolwiek praca dla takich gadów źle świadczy o człowieku. Dla Ciebie nie musi. Po prostu ludzie w tym kraju mają krótką pamięć, analogiczna sytuacja jest z Bartosiakiem,
  • Odpowiedz
@LMLOGID: Ale w internetowych produkcjach jest prowadzącym kanał Historia Realna. Ma wszystkie inne rzeczy, którymi się zajmuje wymieniać, żeby się poprawnie przedstawić?
Wiem co to DoRzeczy, nie rozumiem Twojego oburzenia. Wiem kto tam pracuje, wiem jaki jest profil tego czasopisma. Kilka egzemplarzy nawet kupiłem.
  • Odpowiedz