Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@obserwatorrr: kiedyś byłem pierwszy raz u dziewczyny w domu. Zjadlem jabłko na pusty żołądek i mnie tak brzuch #!$%@?ł ze po prostu nie mogłem się powstrzymać żeby puścić wszystko pełna mocą w kiblu. A mieszkanie było małe. Kibel praktycznie był w przejściu do każdego pokoju. Chlusty wodą połączone z pierdzeniem wydechu amg i smrodem na całe mieszkanie musiały zostawic świetne pierwsze wrażenie xD
@Haszenberg: @obserwatorrr:

Ja kiedys w takiej sytuacji odkręciłem wodę i udawałem, że biorę prysznic. Po pierwszym pierdnięciu zorientowałem się, że go nie słyszę. Ulga była ogromna ponieważ mocno się strułem albo może to ze stresu, kto wie. Chyba nigdy w życiu tak mocno się nie spierdzialem w połączeniu z biegunką. Usuwanie gazów trwało dobre kilka minut a ja w ogóle się nie krępowałem zakładając, że skoro ja ich nie słyszę
@Darek08: Ja tak zawsze robie i jeszcze nigdy nie bylo przypału ( ͡º ͜ʖ͡º) wydaje mi się, ze tutaj jest taka sama zasada jak przy gwizdaniu. Zeby gwizdnąc trzeba zrobic dziobek z ust (pomijam ustawienie jezyka), a dupcia to prawie usteczka, tylko mniejsze [] Jak rozdziabisz usta to nie gwizdniesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obserwatorrr: chcecie powiedzieć że w wieku 20-30 lat macie rozyebany system trawienny i sracie o różnych porach dnia i nocy? A nie jak typowy młody człowiek z rana po kawie?