Wpis z mikrobloga

#kot #koty #zwierzaczki

Nie przygarnąłby ktoś takiego gnojka? Od kilku tygodni kręci sie u mnie pod zakładem. Jest strasznie przyjazny, wskakuje na kolana i sie łasi ciągle. Ma na pewno mniej niż pół roku. Dokarmiamy go, ale nie jest tu za bardzo bezpieczny. Kot znajduje się w okolicach Radzymina przy trasie s8. Mogę go dostarczyć na terenie #wyszkow #radzymin #legionowo i północna część #warszawa
Moge zorganizować jakąś wyprawkę (żarcie, żwir, kuweta itp.) jakby ktoś sie zdecydował.
Proszę u plusy dla zasięgu
Pobierz Gerberjan - #kot #koty #zwierzaczki 

Nie przygarnąłby ktoś takiego gnojka? Od kilku ...
źródło: comment_1661251501WGpnQ259FrMiOQHWrvxMbD.jpg
  • 23
@seniorwykopek: Brałem pod uwagę taka opcję, ale jak widzę że te domy są non stop przepełnione i często brakuje karmy itp. to wolę spróbować na własną rękę żeby niepotrzebnie dociążać ludzi, którzy i tak mają multum takich przypadków na głowie. FB zawiódł dlatego pozostała mi wiara w potęgę i sprawczość portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ReeceWithouterpoon: To masz jakiś pomysł, jak to rozwiązać? :) Bo pakiet badań zasponsoruję bez problemu, a @Gerberjan: tam ogarnie łapanie kitku i wizytę u weta, ale milej będzie tu współpracować z myślą, że może jest domek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Transport też się ogarnie.
@ismenka: mój pomysł jest taki, czekać na dogodnego kotka z okolic. Niech jakiś warszawaiak tego przygarnie bo mi wręcz głupio oraganizować takie wyprawy z niewiadomą szansą na sukces za cudze pieniądze xD po prostu niech będzie, że jestem opcją bardzo awaryjną.
@ismenka: nikt. Działam tu lokalnie u siebie. Wpadlem na pomysł, aby go zgłosić do ekopatrolu w gminie żeby go ogarnęli, wykastrowali, zaszczepili itp. Wtedy łatwiej o adopcję. Jestem w kontakcie również z dwoma dziewczynami, które prowadzą profile na fb pomagające kitkom (ʘʘ)