Wpis z mikrobloga

albo piszą w ogłoszeniu, że oferują "narzędzia do pracy". No łaski nie robią xDDD


@strusmig: wbrew pozorom nie jest to oczywiste, czasami jeździsz swoim autem i oddają ci kilometrówkę albo nie dostajesz telefonu służbowego i twój numer ma każdy klient firmy, no i rózne takie
  • Odpowiedz
@OralElaborar: pamiętam że jak kiedyś byłem na rozmowie w Sii to na jednym z ekranów w salce leciała prezentacja o firmie gdzie właśnie to co na obrazku było wymienione jako atut xD widząc coś takiego nie sposób nie pomyśleć że kiedyś był z tym problem
  • Odpowiedz
@OralElaborar: @vateras131: @strusmig: miasteczko czy wiocha na #!$%@?, w około same januszexy i jest jeden uczciwy janusz co napisze w ogłoszeniu "hej u mnie uczciwa praca, nie jestem januszem, płacę na czas, nie ma mobbingu, bezpłatnych nadgodzin, przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, narzędzia są w tym te od ochrony osobistej, zapewniam je". Bo konkurencja potrafi oszczędzać na wszystkim, wypłaty są jak zapłaci klient itd.

Co robią oskarki i julki z dużego
  • Odpowiedz
@OralElaborar: napisz coś co już kiedyś pisałem.

Moi rodzice prowadzili kiedyś żabkę, byli spoko dla ludzi (przynajmniej moim zdaniem) i pierwszeństwo nad wszystkimi wydatkami miała pensja pracownika ale w mieście byli franczyzobiorcy którzy opóźniało lub obniżali pensje i „fama” przyległa.

I trzeba było takie gowno pisać w ogłoszeniu żeby zaznaczyć ze się nie jest Januszem, co najlepsze dawało to efekt.
  • Odpowiedz
  • 1
@viollu twojego numeru nie ma prawa mieć każdy klient firmy. Rodo się kłania. Chyba, że ktoś wyrazi zgodę... ale pracowanie w firmie która nie daje tel.służbowego to nieporozumienie
  • Odpowiedz