Wpis z mikrobloga

umiem pisać boty, kiedyś robiłem zaawansowanego bota na forum gdzie ja tylko captche dostawałem do zrobienia a on resztę robił, że tak powiem postował treści sponsorowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) xd potem jeszcze parę innych botów które obchodziły różne zabezpieczenia i pobierały różne dane dla mnie.

da się coś na tym zarobić jakbym napisał bota który sam by odświeżał stronę #pgg i próbował kupić ten węgiel na czyjeś zlecenie? W sensie ktoś mówi potrzebuje 3t węgla, ja odpalam bota, bot robi 1000 requestów na minutę i w końcu udaje się kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko chyba samo napisanie było by trudne jak nawet nie mogę wejść na tą stronę żeby sprawdzić jakie po kolei requesty http trzeba wysyłać xD Więc zastanawiam się czy ktokolwiek byłby skłonny zapłacić i ile byście mogli dać $$ za taką usługę by zlecić botowi zakup i oszczędzić tym samym godziny klikania?
SerTrapistow - umiem pisać boty, kiedyś robiłem zaawansowanego bota na forum gdzie ja...

źródło: comment_1661262077MNIhxHvu8zJt35JGli2wBp.jpg

Pobierz
  • 17
@SerTrapistow: Skoro zadajesz takie pytania to już wiadomo że #!$%@? z tego wyjdzie xD


@szymkov: pytam bo nie wiem jak wygląda serio temat, czy każdy kto chce ten prędzej czy później i tak da radę kupić tylko trzeba dużo odświeżać czy może bez automatu nic się nie da zrobić? Serio nie wiem na czym cała ta szopka z pgg polega, wiem tylko, że ludziom ciężko tam kupić.

Znam bardzo dobrze
@SerTrapistow: Jak ich zalejesz requestami to szybko możesz bana dostać. Z tego sprawdzałem to nawet jak z poziomu przeglądarki wyślesz błędnego requesta, z prośbą o dodanie do koszyka, to już blokują, przez ustawienie cookies'a,
@SerTrapistow Bardzo ciekawe jak chcesz to zrobić, samo logowanie masz przez recaptche weryfikowaną ze strony backendu, więc już na dzień dobry nie wyślesz zapytania ot tak. Później jest kolejny case, bo strona jest SSR więc nie odwołasz się bezpośrednio do api, a formularze są obsługiwane przez formdata z id sesji, który wygasa sam nie rozkminilem jeszcze dokładnie jak to u nich działa. Sporo wysiłku włożyli w to żeby ubić boty.