Wpis z mikrobloga

@pafeo: Na temat loterii FAME?

Nie spotkałem się z jakąś szczególnie negatywną opinią Takefuna na temat federacji, takimi działaniami będą powoli zniechęcać do siebie zawodników, coraz więcej z nich ma do Famehe jakieś zażalenia, więc możliwe że Fame już niedługo straci prym we freak fightach.
@Donfalseto: Tylko tutaj nie chodzi o żadne pieniądze więc nie wiem skąd ci się to wzięło, tutaj sytuacja wygląda tak że to oni stracą na tym że zawodnik odejdzie lub go wyrzucą, bo w high league czy prime przyjmą z otwartymi ramionami.
@Merjanioo: Ja mam wrażenie, że oni robiąc sobie wojenke z Wardęgą/Takefunem czyli community Zyniaka i innymi to odklejke mocną mają Arapzor i Pasternak xD poczuli się kim to oni nie są a coraz więcej konkurencji powstaje¯\_(ツ)_/¯
@CeZ_: Jestem w 100% przekonany że nie miał by powodu żeby po prostu sobie iść i nagrać takie instastory kłamiąc że ktoś mu tak powiedział no bo nic by mu to nie dało tak samo jak nie miał by powodu samowolnie to instastory usunąc.
@Merjanioo: Dlaczego kazali mu usunąć? Nitro zaraz po usunięciu tweeta napisał, że 90% osób nie wiedziało, do czego był jego tweet. Chodzi o tweeta na temat loterii, napisał go jeszcze w trakcie premiery tego filmu. W tym przypadku już na siłę szukasz.