Wpis z mikrobloga

Witam, kolejny przechodzę kolejny etap przygotowywania weselicha, szukamy zespołu z okolic #lublin (ale z innych miejsc województw też rozważymy jeśli są dobzi ( ͡º ͜ʖ͡º))

Bawiliście się dobrze z jakimś zespołem na weselu i polecacie coś - chętnie posłucham opinii Mirków i Mirabelek. Idealnie by było jakby mieli zacięcie góralskie, ale to nie jest warunek konieczny.

#slub #wesele #zespolweselny #lubelskie
  • 17
  • Odpowiedz
@greenik zespół Cezar spod Garbowa, miałem osobiście na swoim weselu i złego słowa powiedzieć o nich nie mogę. Więcej informacji na priv ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Marlo_Stanfield ciężko powiedzieć, chyba po prostu mamy lepsze doświadczenie z zespołami na weselach, chociaż przyznam szczerze, że chyba byliśmy tylko na 1 czy 2 weselach z DJ'em, ale jakoś szału nie było
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@greenik: ja u siebie miałem remedium i byłem mega zadowolony. Świetnie "współpracowali" i dostosowywali się do gości. Brak przerw pomiędzy piosenkami, nie grali disco polo (bo nie chcieliśmy) . Na innych weselach z innymi zespołami było gorzej
  • Odpowiedz
Bawiliście się dobrze z jakimś zespołem na weselu


@greenik: nie xD

zespoły to porażka, zawsze najlepsza będzie prawdziwa oryginalna i różnorodna muzyka puszczana przez DJa zamiast kotletowych śpiewakow
  • Odpowiedz
@greenik: nie znam rynku, więc nie polecę, gdybym to ja miała robić wesele, to po prostu zrobiłabym własną porządną playlistę i podłączyła ją do głośników, ale to tylko ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz