Wpis z mikrobloga

przecież jak masz takie biurko to nie ustawiasz raz i siedzisz przy nim, tylko raz podnosisz i stoisz a potem wracasz do siedzenia i tak pre razy w ciągu dnia


@Zsan: No właśnie do tego zmierzam, czy takie siadanie i stanie na przemian jest wygodne.
pytam z ciekawości, mam u stolarza zrobione za 2,5k pod wymiar, 220 szerokie i 100cm głebokie, szuflady etc i w miarę solidne (tzn nie papier najtańszy no i robione przed podwyżkami) ... ile to kosztowało razem?


@Wiktor1972: No ale co z tego, że jest całkiem solidne i ma konkretne wymiary skoro ma jedną wysokość?

Po to masz zmianę wysokości biurka żeby np. na zmianę sobie przed nim siedzieć albo stać, ewentualnie
@prawdziwek: zalezy od ramy jaka masz, ale masz zwykle wtyczke do silnika, ja mam z tylu szyne na kable, nic sie nie wala, jest ladnie spiete, a jak dorzucilem sobie listwe, to mam teraz jeden kabel, ktory "pracuje". Do tego polecam zainwestowac w wklady z gniazdkiem, ktore dajesz w dziury w blacie do przekladania kabli I masz dostep na blacie, jak chcesz cos podpiac bez koniecznosci grzebania pod biurkiem.
@wykopiwniczanin: a to raz leżysz raz stoisz przed tym biurkiem? :D ja siedzę na fotelu ergonomicznym raz ustawionym ciągle tak samo. Fakt jak ktoś chce raz tańczyć przed biurkiem z myszką a potem klęczęć to może być przydatne. W Ikei powiadasz :D kupuj ten papier... Tam jedynie dobre były klopsiki.
@siRcatcha: widzę, że już nie dostarczają do PL :( znasz jakąś alternatywę? Możesz pokazać jak u Ciebie wygląda organizacja kabli? Zastanawiam się jak u siebie zorganizować gniazdka w miejscu gdzie będzie stało biurko i jak zapobiec pajęczynie kabli.