Wpis z mikrobloga

A mógłby lepiej traktować swoich pracowników i lepiej im płacić. Może dzięki temu mieliby pewność stałego zatrudnienia i chętniej decydowali się na dzieci.
E tam, lepiej walnąć wpis na twitterku.
I może kampania billboardowa, podobno to ostatnio modne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Trzeba przyznać że mało jest u nich ludzi którzy nadają się do prac umysłowych na wysokim poziomie, ale są tez tacy.


@zibizz1: ale hindusów to ty zostaw w spokoju. Są najlepiej zarabiającą grupą emigrantów w USA. Ich średnie roczne zarobki w USA przekraczają $100000.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Distroir: wiem, pracuje z tymi co mieszkają w USA i Indiach. Wszyscy z Indii się do niczego nie nadają, połowa tych z USA to ludzie co mają leb na karku i miło się z nimi współpracuje.
Nikt nie będzie chłamu ściągał do kraju

A i jeszcze pewno prezesi dużych firm zawyżają to średnia
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: No i będzie gorzej.

Sam chciałbym rodzinkę, 2 synów może i córkę albo 2.

No ale tak:
- nie stać mnie na dom
- nie stać mnie na 2x wakacje z całą rodzinką
- nie stać mnie na pasję moje a co dopiero moje,żony, dzieciaków

Dopiero jak będę miał dom, stabilną pracę z fajnym$$$, wakacjami, realizował się z pasją, kupował sobie "zachcianki" czyli np drukarkę 3d , drona, spróbował kitesurfingu.
  • Odpowiedz
@murmurlrl: a umiesz przeczytać wykres który wkleiles?
Patrz że wszystkie rozgałęzienia homo sapiens się wymieszały, a tak na marginesie to wykres z dupy bo nie ma na nich rodowitych Australijczyków którzy oddzielili się dawno i dopiero w 20 wieku zaczęli się mieszać
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: dlatego trzeba słuchać ludzi jak Bill Gates, który mówi o redukcji populacji i o tym żeby szczepić tam ludzi. Po to żeby małe dzieci nie umierały i wtedy nie będzie potrzeby robienia 10 dzieciaków bo połowa może umrzeć. Tak samo edukowanie tamtego społeczeństwa i dawanie im wędek zamiast ryb cały czas
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.