Wpis z mikrobloga

Mam pomysł na biznes, własny produkt, mam opracowany proces jego produkcji. Branża powiedzmy motoryzacyjna, produkt mniej więcej jak szampon do auta, spray zapachowy, zmywacz do zaschniętych owadów (dokładnie nie zdradzę co to będzie). Czyli po prostu zmieszane razem ~5 składników i zapakowane w opakowanie. Niektóre ze składników będą w pewnym stopniu np. drażniące skórę bądź żrące. Nie wiem kompletnie od czego zacząć. Jak to jest z kartami charakterystyki, certyfikatami, kodami kreskowymi na opakowaniu itp.
Ciężko jest mi cokolwiek znaleźć w necie na ten konkretny temat, bo nikt nie ma czegoś takiego na naszym rynku. Gdzie mogę się zwrócić by uzyskać taką pomoc? Gdzie szukać w necie? Może być nawet odpłatnie, byleby od A do Z ktoś to ze mną ogarnął.

Dodam, że jestem symbolicznym członkiem zarządu niewielkiej spółki z o.o.. mojej siostry. Jest taka możliwość żebym produkował i sprzedawał mój produkt w ramach tej właśnie spółki?
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #biznes #produkcja #spolka #dzialalnoscgospodarcza #prawo #przedsiebiorczosc
  • 8
@JanuszSundajski: A masz jakiś plan jak będziesz to rozlewal juz w butelki? Na wieksza skale nie wypali mieszanie w garnku i nalewanie reczne do butelek . Potrzebujesz jakies zbiorniki , system mieszania , przelewania , nalewarkę , zakręcarkę , etykieciarke , drukarke , zaklejarke do kartonów , owijarke . Zeby to mialo sens . Do tego kwestia butelek (produkcja samodzielna czyli dochodzi koszt rozdmuchiwarki) czy kupno butelek , triggery to pewnie