Wpis z mikrobloga

Dziewczyna mnie zostawiła, prawie 1,5k roku razem i od jakiś 6 miesiecy mieszkamy ze soba. Nowa okolica w pobliżu siłownia więc od ~3 miesięcy zaczęła tam chodzić. Od razu na horyzoncie pojawiło sie kilku hehe "kolegów" z tego środowiska i dzisiaj rano usłyszałem że musimy się rozstać bo ona nie wie czego chce xD Ja #!$%@? typiara 25 lat.
#zwiazki #zalesie
  • 125
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Canova: Przepraszam bardzo, co ma do tego fakt, że ma 25 lat? Bardzo duży odsetek osób w tym wieku nadal jest niedojrzały i szuka swojej drogi. Sytuacja #!$%@?, współczuję. Niemniej jednak nie taka wyjątkowa xD
  • Odpowiedz
@Canova: widzisz, jakby byla gruba i nie chodzila na silownie to bys nie mial teraz problemu. ( )Atrakcyjna laska zawsze pojdzie w bok bo ma 150 orbiterow. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Canova: ciesz się, że nie po 5 latach. Na szczęście ja mam już lepszy model, a ex podobno dalej mnie opłakuje po pijaku, także czuje dobrze człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Canova: laska zawsze celuje wyżej mordo

Nawet jak się zwiąże z trenerem personalnym z "lekkim zarysem mięśni" i fiutem 18cm to i tak będzie szukała lepszej opcji xD

No, ale przynajmniej masz ją już z głowy, niech się buja
  • Odpowiedz