Wpis z mikrobloga

@UlanaGraszka: u siebie w megane 3 mam Goodyear Vector 4Seasons Gen-2. Leci im już 3 sezon i jestem mega zadowolony. Widziałem że jest już generacja 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie wymieniane w przyszłym roku.
  • Odpowiedz
@PiotrTAG: ja na Gen3 śmigam od roku Laguną 3 2.0T GT 204KM i mieszkając w Warszawie uważam, że obecnie nie potrzebuję nic lepszego,
chociaż tanio nie było (600 zł/szt) . Jedynie martwię się o zużycie.
  • Odpowiedz
@UlanaGraszka: ta opona będzie dobra i do normalnej jazdy i dynamicznej. Ja mam takie byłem już nad morzem i w górach i jeździłem agresywnie czy szybko. Świetny kapeć, najlepszy stosunek cena jakość.
  • Odpowiedz
@UlanaGraszka: Zmień na ten sam rozmiar, bo o ile w autach z lat 80 czy 90 nie miało to znaczenia specjalnie o tyle w nowszych w których masz abs esp masz czujniki prędkości kół.. jak wskazania różnią się między tyłem a przodem układ abs czy esp może działać niepoprawnie i warto mieć taki sam rozmiar.
Bierz ten 175, auto będzie się lepiej prowadzić niż na 165 i takim cienkim balonie. możesz
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@UlanaGraszka: Jeden rozmiar na każdym kole. Sprawdź na jakichś wyszukiwarkach opon, co tam producent zaleca. Odeszło się już od tego, że na zimę powinna być węższa opona. Weź rozmiar letni na wielosezonówkę.
  • Odpowiedz