Wpis z mikrobloga

@pss8888: Jak kupisz marketowe gówno to nie ma znaczenie które wszystkie się psują jednakowo. Jak chcesz coś porządnego i na pare lat to dołóż trochę kasy i weź coś z wersji biznesowej. Nie pożałujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@K_O_R_N_I_K znaczy też myślę że wyniki Lenovo w rankingach biorą się stąd że maja największy udział w segmencie biznesowym a te sprzęty psują się najrzadziej. Segment budżetowy to pewnie ten sam chłam.
@Ratriczek wydłużona gwarancja to nie rozwiązanie bo tu nie o to chodzi że mi za darmo naprawią tylko o marnowanie czasu na zgrywanie danych, instalowanie programów, czasowy brak komputera itd.
@pss8888: Czy ja wiem czy Lenovo ma największy udział. Ja bym bardziej powiedział że Dell ma większy u dział no chyba że akurat ja trafiam na delle nie na lenovo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak ma posłużyć to biznesowa seria i tu pewnie nie ma większej różnicy czy dell czy lenovo czy hp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pss8888: stare thinkpady spoko, ale te nowe ssą. Przegrzewanie, bsod i tym podobne klimaty, w dellu tak nie występuje. Ale też i na małej próbie mam odniesienie, jakies 40 sztuk
@pss8888: w sumie #!$%@? w te psucie sie laptopów.. zanim sie zepsuje to wymienisz na 3 nowe. Mam hp nx9105 z 2004 roku po 16 latach padła karta graficzna
lenovo ma #!$%@? sterowniki
@SeekSouls budżet od 1800 zł do 3000 zł Założenie żeby działało bezawaryjnie. Standardowy 15,6 cala. Moje doświadczenie wskazuje że lepiej kupić tani i prosty, bez karty graficznej żeby nie miało co się psuć. Kiedyś kupiłem budżetowe Lenovo za 900 zł z celeronem N coś tam. Obudowa cienki, uginający się plastik, wentylacje miał pasywną i używałem go 6 lat, nosiłem go codziennie w torbie gdzie służył jako taran w komunikacji miejskiej. Do dziś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pss8888: to na ThinkPada za mały budżet. Pozostaje Ci budżetówka inspiron, bostro lub ideapad. W tym nie pomogę bo każdy z tych dla mnie jest niewart kupienia.