Wpis z mikrobloga

@xiv7: Urocze jest w takich wątkach, że manlety pytajo h-hej... fajny zegarek, podoba się wam? Potem zjawia się ktoś kto twierdzi, że nie lub, że zegarek to przeżytek. Ostatecznie puenta dyskusji jest taka, że zegarek musi się podobać właścicielowi XD

ah ten własny gust
  • Odpowiedz
Ale typ prawdę napisał. O ile zegarek nie stanowi <10% rocznych zarobków a i reszta ubioru jest sensowna (cena zegarka porównywalna z resztą ubioru) to co najwyżej wyglądasz jak cygan na weselu.

#!$%@? o przyjemności noszącego to po prostu enabling ze strony innych skonsumowanych przez konsumpcjonizm ludków.


@Urajah: Bro XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@System-of-a-Daun: Ale on napisał, że wykonanie zegarka za kilkadziesiąt złotych nie różni się od takiego za 1k+, co jest głupotą bo wystarczy spojrzeć na materiały użyte do produkcji.
I jakie manlety, są z nami w pokoju? XD
  • Odpowiedz
@MondryPajonk: Jest się na portalu od 11 lat to się wie (to nie jest moje pierwsze konto) ¯\_(ツ)_/¯

Gdzie niby #!$%@? głupoty? Wygooglaj sobie - 1% to standard od którego odchodzą co najwyżej nowobogaccy co nie wiedzą jak się zachować w towarzystwie z nowo nabytym majątkiem (oraz tam gdzie nie można inaczej pokazać swojego statusu).
  • Odpowiedz
@MondryPajonk: 18,5 cm. W salonie SWISSa chyba przymierzałem mniejszy - jest za mały. Taki kobiecy. Tu koperta i bransoleta mi pasują. Może zdjęcia troszkę przekłamują, bo mam stosunkowo mały nadgarstek genetycznie. Ale sam mam 185 cm i 90 kg wagi i pasuje.
  • Odpowiedz