Wpis z mikrobloga

W drodze na stację minęła mnie dziewczyna na elektrycznej hulajnodze. Gdy doszedłem na peron, zauważyłem że czeka na ten sam pociąg co ja.
Postanowiłem zagadać.
Ja: Dzień dobry,
Ona: yyy dzień dobry
Ja: Co to za model hulajnogi?
Ona: Jakiś model Xiaomi, nie pamiętam dokładnie. A czemu pytasz?
Ja: Bo wydaje mi się że jest niezła. Mała,  zgrabna,  no i musi mieć duży udźwig,  bo tak szybko na niej jechałaś.
Ona: Cham

#podrywajzwykopem #truestory
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emesc: no nie wiem bo powiedział przy tym że "musi mieć duży udźwig". Oczywista implikacja że skoro musi mieć to znaczy że laska jest ciężka.
Nie, powiedział że nie jest.


@emesc: Może to miał na myśli, ale wyszło jak wyszło.

Jeśli szybko jechała to przecież znaczy że musi być daleko od limitu udźwigu.


@emesc: Jeśli taka była intencja OPa to musi się nauczyć staranniej dobierać słowa. Twierdzenie, że jechała szybko bo hulajnoga ma duży udźwig implikuje, że hulajnoga o normalnym udźwigu już by z tą panną nie jechała szybko. A co z tego dalej wynika,
Ona: Jakiś model Xiaomi, nie pamiętam dokładnie. A czemu pytasz?

On: kurde, wygląda na wygodną, właśnie rozmyślam nad zakupem czegoś takiego. Mam trochę dziwną prośbę, czy mogłabyś mi podać swój numer telefonu i sprawdzić jaki to model w domu i mi wysłać nazwę? Postawię Ci kawę za to. Byłbym na prawdę wdzięczny!


@majkkali: i koleś ma numer, nikogo nie obraził, jak już numer dostanie to może się umówić na kawę ;-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: Przecież to jest jeszcze bardziej przypałowe. Może się w pas miał skłonić i obowiązkowe na końcu przepraszam, że zapytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tmr: nie kazdy lubi byc zaczepiany na ulicy ;-) z drugiej str. Jest masa kobiet, ktorym to zaimponuje i powiedza tak. To jest bezpieczna wersja. Tobie sie to myli z przepraszaniem za to, ze sie zyje - to tak, jest to nieatrakcyjne. Nie kazde uzycie slowa przepraszam oznacza postawe ulegla i zniechecenie do zycia i poddanie sie ;-)